PROMOCJA
ULUBIONE

Nie masz czasu na budowę – wybierz technologię prefabrykowaną

21 maja 2019

Z usług firmy oferującej domy gotowe skorzystać powinny osoby, którym zależy, by dom powstał w kilka tygodni.

Na rynku działa klika firm wykonawczych, wyspecjalizowanych w budowie techniką drewnianego szkieletu prefabrykowanego. Z ich usług powinni skorzystać inwestorzy otwarci na nowe rozwiązania, ceniący szybkość i solidność w budowie.

projekt domu Arosa II dcb115a Lipińscy Domy

Dodatkowymi atutami, które przemawiają za wyborem projektu drewnianego domu prefabrykowanego jest to, że odpada wiele rzeczy, niezbędnych przy budowie tradycyjną metodą, takich jak: zabezpieczenie placu budowy, konieczność składowania materiałów budowlanych, konieczność zatrudnienia kierownika budowy. Te wszystkie obowiązki bierze na siebie wybrana firma wykonawcza, która podchodzi do tematu rzetelnie, profesjonalnie. Wszystkie warunki zawarte są w umowie, co daje bezpieczeństwo stronom inwestycji.

Z usług firmy oferującej domy gotowe skorzystać powinny osoby, którym zależy, by dom powstał w kilka tygodni. Jest to możliwe ze względu na to, że gotowe elementy konstrukcji przyjeżdżają z fabryki i są montowane na miejscu. Dzięki temu proces technologiczny jest uproszczony i wiele etapów jest zbędnych. Współpraca Biura Lipińscy Domy ze sprawdzoną firmą, z wieloletnim doświadczeniem, posiadającą na terenie Polski fabrykę domów Wolf System, to gwarancja solidnego, dokładnie wykonanego i taniego w utrzymaniu domu na długie lata. Każdy projekt z grupy lipinscy.pl/projekty-domow-drewnianych-prefabrykowanych można wycenić przed zakupem wypełniając formularz ofertowy Bezpłatna wycena domu w systemie Wolf-Haus.