PROMOCJA
ULUBIONE

Najbardziej popularne projekty dostępne w kilku odsłonach

21 maja 2019

Projekty domów gotowych muszą nadążać za najnowszymi trendami, stąd ciągle powstające nowości projektowe. Jakie nowe projekty Biura Lipińscy Domy?

Lipińscy nowości to projekty domów w różnorodnym stylu i o różnej funkcjonalności: parterowe, z użytkowym poddaszem, z dachem dwuspadowym, wielospadowym, płaskim, z garażem lub bez garażu, w stylu tradycyjnym lub nowoczesnym. Inwestorzy są coraz bardziej wymagający, świadomi dostępnych na rynku rozwiązań, oczekujący od architektów nie tylko fachowości i profesjonalizmu, ale przede wszystkim zrozumienia swoich potrzeb i kreatywności.

projekt domu Startup dcp368 Lipińscy Domy

Wśród nowości najbardziej popularne są domy nowoczesne, z dużymi przeszkleniami, z antresolą, podniesionym sufitem, wykończone drewnem, stalą, płaską dachówką, kamiennymi okładzinami czy klinkierem. Wielu inwestorów decyduje się na budowę domu z płaskim dachem, mając na uwadze głównie maksymalne wykorzystanie powierzchni użytkowej, co jest możliwe dzięki temu, że wszystkie kondygnacje mają pełnowymiarową wysokość. Płaski dach domu można zaaranżować na zielony ogród. Pomysł taki cieszy się coraz większym zainteresowaniem, głównie wśród osób posiadających niewielką działkę oraz wśród miłośników niestandardowych rozwiązań.

Projekty nowości powstają też na bazie uwag klientów, z uwzględnieniem ich oczekiwań i pomysłów, a dzięki możliwości wprowadzania do projektów gotowych zmian, każdy dom można w łatwy sposób dostosować do stylu życia przyszłych mieszkańców.