PROMOCJA
ULUBIONE

Mała, tania parterówka – zamieszkaj na swoim

3 czerwca 2019

Małe domy parterowe najlepsze na start - projekt domu Royan IV (DCB89c) to świetna alternatywa dla mieszkania w bloku

Przykładem bardzo popularnego projektu małego domu parterowego jest Royan, który doczekał się już kilku odsłon. Elegancka, jasna elewacja z elementami z drewna i klinkieru przyciąga wzrok, a nieduże, ale bardzo funkcjonalne wnętrze zapewnia wygodę mieszkania niewielkiej rodzinie. Projekt Royan dostępny jest także w wersji z garażem, z trzema sypialniami oraz antresolą. Ta ostatnia propozycja cieszy się dużą popularnością wśród inwestorów, którzy lubią ciekawe, a jednocześnie niedrogie rozwiązania typu wysoki sufit nad częścią budynku czy antresola.
Zaprojektowanie antresoli jest nie tylko ciekawe pod względem wizualnym, ale ma na celu uzyskanie większej przestrzeni. Na antresoli można zlokalizować kącik do wypoczynku, strefę relaksu, biblioteczkę, sypialnię czy pracownię.

projekt domu Royan IV dcb89c Lipińscy Domy

Dom Royan z trzema sypialniami (Royan IV DCB89c) jest doskonałą propozycją projektu o niewielkim metrażu, gdzie każdy z domowników 4 osobowej ma zapewniony swoje miejsce.

Lipińscy Projekty domów małych parterowych to warta rozważenia alternatywa dla mieszkania w bloku. Na pewno powinni wziąć ją pod uwagę posiadacze działek, gdyż cena zakupu ziemi jest wciąż wysoka, a mając do dyspozycji własny teren, można pokusić się o budowę domu w rozsądnym budżecie.