PROMOCJA
ULUBIONE

Jaki projekt wybrać pod inwestycję - na sprzedaż

4 marca 2019

Projekty domów szeregowych to w kolekcji Biura Lipińscy Domy specjalnie dobrana oferta pod kątem inwestycji deweloperskich.

Strona z projektami domów jest  najbardziej popularnym narzędziem, by szybko i łatwo dokonać wstępnej selekcji propozycji. Dzięki skorzystaniu z wyszukiwarki zaawansowanej, szybko można ustalić takie parametry jak: typ domu, powierzchnia użytkowa budynku oraz powierzchnia zabudowy, minimalna szerokość działki, kąt nachylenia dachu, rodzaj użytych materiałów, sposób ogrzewania. W kolejnym etapie można zwrócić się do biura projektowego, żeby pomogło w doborze projektu, wrysowało propozycje projektów na mapę, a także doradziło w wielu innych poważnych kwestiach. Biuro architektoniczne może koordynować i nadzorować  także prowadzenie formalności urzędowych, nadzorów inwestorskich oraz oczywiście przeprowadzić adaptację projektów do warunków lokalnych, a specjaliści doradzą na każdym etapie procesu budowlanego.

projekt domu szeregowego Springfield II dcs18a z Biura Projektowego Lipińscy Domy

Domy w zabudowie szeregowej – rzetelność dokumentacji to gwarancja sukcesu

Inwestorzy, którzy planują zakup działki, a potem budowę i sprzedaż domów, nastawieni są oczywiście na jak największy zysk z inwestycji. W związku z tym szukają takich projektów, zazwyczaj do zabudowy szeregowej, żeby na danej działce zlokalizować jak największą ilość segmentów. Dostępne w naszej stronie z projektami autorskie dokumentacje do zabudowy szeregowej są tak opracowane, by ich budowa przyniosła spodziewany zysk. Poszczególne segmenty można dowolnie składać, budować w różnych konfiguracjach.  W kolekcji mamy zarówno domy jedno lokalowe, z garażami, jak i jednorodzinne dwu lokalowe. Projekty możemy dostosować do potrzeb inwestora, wprowadzając w nich zmiany. Nie bez znaczenia jest też to, że opracowane przez nas projekty są bardzo rzetelne, dokładne, z wieloma rozrysowanymi szczegółami i dodatkowymi elementami. Taka dokładność w opracowaniu jest bardzo doceniana przez wykonawców, gdyż pozwala uniknąć wielu błędów i niedomówień na etapie realizacji.

Wybór domu pod inwestycję powinien być poprzedzony badaniem rynku – jakiej oferty w danej lokalizacji Klienci oczekują, ile są w stanie zapłacić itp. Strona z projektami domów pozwoli na szybką filtrację gotowych projektów w zależności od tych właśnie badań. Można wybierać spośród propozycji domów o różnej funkcjonalności i różnego typu. W jednej lokalizacji większym zainteresowaniem cieszyć się będą projekty o bardziej tradycyjnym wyglądzie, na innej natomiast działce doskonale sprawdzi się budownictwo w bardziej nowoczesnym stylu, z odważnymi rozwiązaniami, dużymi przeszkleniami.

Rozwiązania funkcjonalne projektów pod inwestycję

Domy przeznaczone na sprzedaż, od początku projektowane i budowane pod inwestycję, mogą mieć różne rozwiązania technologiczne, materiałowe i funkcjonalne. Wielu deweloperów decyduje się na realizację projektu, który posiada dwa mieszkania w jednym segmencie – jedno zlokalizowane na parterze a kolejne, na poddaszu lub drugiej, pełnej kondygnacji. Mieszkania mają osobne wejścia, są całkowicie niezależne. Mieszkanie na parterze ma najczęściej zaprojektowany taras lub ogródek, a to na wyższej kondygnacji – taras lub balkon. Projekt pod inwestycję powinien cechować  się dużą funkcjonalnością, tam by zapewnić przyszłym mieszkańcom wygodę. W zależności od rozmiarów działki, segmenty domu pod inwestycję można dowolnie aranżować. Jeśli teren jest dosyć duży, można wybudować dom z garażem, co na pewno będzie docenione przez nabywcę. Warto zwrócić uwagę, by w domu zaplanować pomieszczenia gospodarcze, czyli spiżarnię, kotłownię itp. Taka powierzchnia jest bardzo potrzebna w codziennym użytkowaniu.