PROMOCJA
ULUBIONE

Indywidualnie projektowane domy dla wymagających Inwestorów

26 kwietnia 2019

Oferta z Biura Projektowego Lipińscy Domy na wykonanie projektu według indywidualnej koncepcji

Jest to wspólny proces projektowy, w którym obok architekta, konstruktora i instalatorów czynnie uczestniczy również Inwestor. Dom powstaje w oparciu o potrzemy mieszkańców. Jeśli jest taka możliwość, zapraszamy na spotkanie do naszego biura, gdzie omawiamy koncepcję, technologię, aspekty estetyczne i budżetowe. Istnieje również możliwość uzyskania wstępnej wyceny internetowo, konsultujemy się mailowo i telefonicznie.

Przygotowujemy parę wariantów domów spełniających wymagania Zleceniodawcy, odpowiadających warunkom zabudowy danej działki. Zawsze ofertę i zakres prac ustalamy indywidualnie. Następnie Inwestor doprecyzowuje i dostosowuje projekt do swoich oczekiwań. Przygotowujemy kompletną dokumentację zawierającą opracowanie architektoniczne, konstrukcyjne, instalacje oraz charakterystykę energetyczną zgodnie z ustaleniami i w ciągłym kontakcie z Klientem.


projekt wnętrza domu Lund dcp370 Lipińscy Domy


Służymy również pomocą przez cały proces inwestycyjny, co jest bardzo cennym wsparciem dla wykonawcy. Domy, które powstają w takim systemie projektowania często są bardzo wyjątkowe, czasem nawet ekstrawaganckie. Staramy się realizować pomysły Inwestora, ale korzystając z wiedzy i doświadczenia, uwzględniamy możliwości techniczne oraz aspekty ekonomiczne. Szczegółowy opis i wiele dodatkowych praktycznych informacji można znaleźć pod adresem https://lipinscy.pl/indywidualne-projekty. W razie dodatkowych pytań zachęcamy do kontaktu bezpośredniego telefonicznego lub mailowego.