PROMOCJA
ULUBIONE

Duża kotłownia sprawdzi się nie tylko przy piecu na paliwo stałe

26 marca 2019

Duża kotłownia w domu jednorodzinnym przyda się nie tylko w przypadku ogrzewania na paliwo stałe. Sprawdź opinie architektów Lipińscy Domy

W naszej kolekcji projektów katalogowych, znajdują się także projekty domów z dużą kotłownią https://lipinscy.pl/projekty-domow-z-duza-kotlownia, której wymiary umożliwiają wstawienie tam pieca na pelet czy ekogroszek. Decydując się na taki piec, mimo że jest to urządzenie coraz bardziej nowoczesne i wymagające coraz mniej obsługi, należy pamiętać, by pomieszczenie kotłowni było wystarczająco duże i zapewniało swobodny dostęp do urządzenia w celu jego obsługi konserwacji oraz umożliwiało składowanie choćby podręcznej ilości opału.

projekt domu Vigo lmp229 Lipińscy Domy

Duża kotłownia, zwłaszcza jeśli znajduje się w niej piec na gaz, nadal pozostaje pomieszczeniem czystym i z powodzeniem można ją wykorzystać jako dostawową przestrzeń gospodarczą typu spiżarnia czy składzik, doskonałą do przechowywania zapasów, rzadko wykorzystywanych lub mało reprezentacyjnych sprzętów domowych. Projekty domów z dużą kotłownią cieszą się dużym zainteresowaniem nabywców ze względu na zrobienie w takiej kotłowni pralni czy suszarni. Każdy mieszkaniec zdaje sobie sprawę, że nawet w dużym domu z każdym rokiem, w miarę gromadzenia coraz większej ilości rzeczy, ubywa miejsca do ich przechowywania.