PROMOCJA
ULUBIONE

Dom – odbicie stylu życia i gustu mieszkańców

14 maja 2019

Projektowanie na indywidualne zamówienie - niekonwencjonalne domy jednorodzinne

Projekty indywidualne cieszą się dużym zainteresowaniem zwłaszcza wśród nabywców, którzy na budowę domu są w stanie przeznaczyć budżet większy niż inni klienci, w związku z czym szukają domu wyjątkowego, o niebanalnym wyglądzie, dostosowanym w pełni do swoich wymagań.

nietypowy projekt domu Annecy dcp360 Lipińscy Domy

W projekcie opracowywanym na zamówienie stosuje się różne technologie i materiały niekoniecznie standardowe oraz często nietypowe sposoby rozplanowania przestrzeni.

Coraz powszechniejsze staje się projektowanie pomieszczeń typu sauna, siłownia, biblioteka, domowa winnica, kino czy pokój bilardowy. Inwestorzy, którzy uprawiają sporty lub mają hobby, w domu planowanym od podstaw, mają możliwość stworzenia wyjątkowego miejsca tylko dla siebie, typu: modelarnia, pracownia malarska, warsztat czy zaplecze dla majsterkowicza. Dla jednych najważniejszym miejscem w domu jest salon, dlatego często planuje się go jako pełne naturalnego światła, wysokie pomieszczenie, które można zaaranżować w przeróżnym stylu, a granicą jest wyobraźnia i zasobność inwestorów. Inni najlepiej czują się w pomieszczeniach prywatnych, typu sypialnia, przy której – co jest standardem, znajduje się prywatna łazienka i garderoba, ale coraz częściej pokój kąpielowy czy strefa relaksu. Wykonanie projektu indywidualnego pozwala uwzględnić wszystkie wymagania inwestorów.

Sprawdź ofertę w naszym biurze projektowym lipinscy.pl/indywidualne-projekty