PROMOCJA
ULUBIONE

Czym charakteryzują się projekty domów z Biura Projektowego Lipińscy Domy

21 lutego 2019

Najlepsze projekty domów katalogowych z Biura Projektowego Lipińscy Domy

projekt domu Verona dcb124 Lipińscy DomyLipińscy Domy - Projekty najlepsze na rynku projektów katalogowych

Projekty domów z Biura Projektowego Lipińscy Domy od lat są chętnie kupowane przez klientów i z łatwością adaptowane do działek przez lokalnych architektów. Wyróżnia je dokładność, staranność, szczegółowo rozrysowane detale, kompletność dokumentacji – to wszystko sprawia, że na etapie budowy nie ma problemów wykonawczych. Architekci z naszego biura doradzą w wyborze odpowiedniego domu, sprawdzą warunki zabudowy, wrysują także dom na działkę. Na życzenie Klienta biuro wydaje bezpłatną zgodę na zmiany lub wprowadza zmiany do dokumentacji na miejscu.

Wieloletnie doświadczenie i otwartość na nowe rozwiązania to gwarancja jakości projektu od Lipińskich

Od lat marka Lipińscy Domy Biuro Projektowe cieszy się zaufaniem wielu tysięcy klientów, którzy szukają projektu katalogowego, zwłaszcza, gdy zależy im na domu energooszczędnym czy pasywnym. Obecnie temat energooszczędności i pasywności cieszy się dużym zainteresowaniem, zwłaszcza wśród inwestorów z większą świadomością i racjonalniej podchodzących do tematu budowy. Zależy im, by budynek był oszczędny w mieszkaniu i eksploatacji, ekonomiczny w budowie, przyjazny środowisku i mieszkańcom Przy opracowywaniu projektów w biurze Lipińscy Domy pracują architekci o wieloletnim doświadczeniu i wiedzy, autorzy pierwszego certyfikowanego Domu Pasywnego w Europie środkowo-Wschodniej, zbudowanego jako budynek pokazowy w Smolcu koło Wrocławia.

Nie boimy się nowych wyzwań i trudnych tematów

Od lat biuro projektowe Lipińscy Domy postrzegane jest jako firma otwarta na nowości, nowe technologie, projektująca zgodnie z najnowszymi trendami. Poświadczeniem i wyrazem uznania dla naszej pracy jest otrzymana w 2015 roku Polska Nagroda Innowacyjności.Swoją wieloletnią pracą i doświadczeniem udowadniamy, że nie trzeba olbrzymich nakładów finansowych i stosowania drogich instalacji, by móc mieszkać w domu ciepłym, energooszczędnym, ekonomicznym i wygodnym. O wiele bardziej istotną kwestią jest opracowanie odpowiedniej technologii i jeśli o to chodzi - biuro projektowe Lipińscy Domy należy do liderów na rynku. Energooszczędne domy, które projektujemy, są niewiele droższe w budowie w porównaniu do budynków w technologii standardowej, a przy tym ilość energii potrzebnej do ogrzania takiego domu jest mniejsza 3-4 krotnie, co oznacza odczuwalne oszczędności. Wśród naszych projektów katalogowych znajdują się zarówno propozycje budynków o prostej bryle i konstrukcji, stosunkowo tanich w realizacji, jak również projekty o urozmaiconej architekturze i niebanalnym wnętrzu, przeznaczone dla wymagających inwestorów, chcących zamieszkać w domu nie tylko energooszczędnym, ale wyjątkowym pod każdym względem.

 

W biurze projektowym Lipińscy Domy projekt wybranego domu można zamówić najłatwiej i najszybciej. Nasze projekty wyróżnia także konkurencyjna cena za projekt gotowy oraz częste promocje i upusty na zakup dokumentacji.