Mały domek alternatywą dla mieszkania


 

Nasi architekci odpowiedzą na twoje pytania

  • 71 354 59 49
  • oraz:
  • 883 909 409
  • PON-PT 8:30-16:30
  • biuro@­lipinscy.pl
  • kontakt
 

Niskobudżetowe projekty pięknych domków

22 marca 2019

Prezentujemy rozsądne cenowo domki dla mniejszych rodzin zebrane w grupie https://lipinscy.pl/projekty-domow-dla-par-seniorow-i-singli. Propozycje zebrane w tej grupie stanowią kompromis między kosztami inwestycji, a kosztami użytkowania domów. 

projekt domu Oban lmb96 Lipińscy Domy

Domy te są stosunkowo niewielkie, więc koszty ich budowy są względnie niskie, ale zawsze projektując myślimy też o kosztach ogrzewania – zwłaszcza jeśli odbiorcami mają być młode małżeństwa lub seniorzy. Są to miejsca do życia idealne na start i na spokojną jesień. Mogą one stanowić bardzo kuszącą alternatywę dla M2 w mieście – a koszty budowy okazują się podobne do kosztów zakupu. Natomiast bezcenna zaleta domku to ogród, gdzie można uprawiać własne warzywa i owoce, zrobić grilla dla rodziny czy znajomych oraz bawić się z dziećmi.

Piętrowe budynki są projektowane na małe działki, ponieważ powierzchnia zabudowy jest mała w stosunku do powierzchni użytkowej i można w pełni wykorzystać możliwości terenu. Natomiast domy parterowe sprawdzą się na większych działkach i są idealne ze względu na brak schodów – zapewniają bezpieczeństwo dzieciom i ułatwiają komunikację osobom starszym. Jeśli chodzi o funkcje i stylistykę to każdy Inwestor z grup, którym dedykowana jest ta kolekcja znajdzie dom idealny dla siebie, ponieważ projekty są bardzo różnorodne. Są domy z garażami i bez, dachy spadziste i płaskie, domy z otwartą kuchnią lub z oddzieloną od salonu.