Szybko i solidnie – drewniany dom na lata


 

Nasi architekci odpowiedzą na twoje pytania

  • 71 354 59 49
  • oraz:
  • 883 909 409
  • PON-PT 8:30-16:30
  • biuro@­lipinscy.pl
  • kontakt
 

Nie masz czasu na budowę – wybierz technologię prefabrykowaną

21 maja 2019

Solidny, funkcjonalny, ciepły i energooszczędny dom na lata, do tego taki, który powstaje w kilka tygodni – to główne zalety technologii szkieletu drewnianego. Ten sposób budowy zyskuje coraz większa popularność, zwłaszcza wśród ludzi młodych, mobilnych, nie przywiązujących się do wybranego miejsca na dziesięciolecia, tak jak to było w przypadku naszych rodziców i dziadków.

Na rynku działa klika firm wykonawczych, wyspecjalizowanych w budowie techniką drewnianego szkieletu prefabrykowanego. Z ich usług powinni skorzystać inwestorzy otwarci na nowe rozwiązania, ceniący szybkość i solidność w budowie.

projekt domu Arosa II dcb115a Lipińscy Domy

Dodatkowymi atutami, które przemawiają za wyborem projektu drewnianego domu prefabrykowanego jest to, że odpada wiele rzeczy, niezbędnych przy budowie tradycyjną metodą, takich jak: zabezpieczenie placu budowy, konieczność składowania materiałów budowlanych, konieczność zatrudnienia kierownika budowy. Te wszystkie obowiązki bierze na siebie wybrana firma wykonawcza, która podchodzi do tematu rzetelnie, profesjonalnie. Wszystkie warunki zawarte są w umowie, co daje bezpieczeństwo stronom inwestycji.

Z usług firmy oferującej domy gotowe skorzystać powinny osoby, którym zależy, by dom powstał w kilka tygodni. Jest to możliwe ze względu na to, że gotowe elementy konstrukcji przyjeżdżają z fabryki i są montowane na miejscu. Dzięki temu proces technologiczny jest uproszczony i wiele etapów jest zbędnych. Współpraca Biura Lipińscy Domy ze sprawdzoną firmą, z wieloletnim doświadczeniem, posiadającą na terenie Polski fabrykę domów Wolf System, to gwarancja solidnego, dokładnie wykonanego i taniego w utrzymaniu domu na długie lata. Każdy projekt z grupy lipinscy.pl/projekty-domow-drewnianych-prefabrykowanych można wycenić przed zakupem wypełniając formularz ofertowy Bezpłatna wycena domu w systemie Wolf-Haus.