Mały dom dla każdego


 

Nasi architekci odpowiedzą na twoje pytania

  • 71 354 59 49
  • oraz:
  • 883 909 409
  • PON-PT 8:30-16:30
  • biuro@­lipinscy.pl
  • kontakt
 

Mała, tania parterówka – zamieszkaj na swoim

3 czerwca 2019

Projekty domów małych parterowych to wciąż najchętniej wybierane propozycje domów, zwłaszcza przez osoby planujące budowę swojego pierwszego lokum. Główne powody takiej sytuacji to prosta bryła budynku, łatwa w budowie i niedroga, funkcjonalne rozplanowanie wnętrza na jednym poziomie oraz niskie koszty eksploatacyjne.

Przykładem bardzo popularnego projektu małego domu parterowego jest Royan, który doczekał się już kilku odsłon. Elegancka, jasna elewacja z elementami z drewna i klinkieru przyciąga wzrok, a nieduże, ale bardzo funkcjonalne wnętrze zapewnia wygodę mieszkania niewielkiej rodzinie. Projekt Royan dostępny jest także w wersji z garażem, z trzema sypialniami oraz antresolą. Ta ostatnia propozycja cieszy się dużą popularnością wśród inwestorów, którzy lubią ciekawe, a jednocześnie niedrogie rozwiązania typu wysoki sufit nad częścią budynku czy antresola.
Zaprojektowanie antresoli jest nie tylko ciekawe pod względem wizualnym, ale ma na celu uzyskanie większej przestrzeni. Na antresoli można zlokalizować kącik do wypoczynku, strefę relaksu, biblioteczkę, sypialnię czy pracownię.

projekt domu Royan IV dcb89c Lipińscy Domy

Dom Royan z trzema sypialniami (Royan IV DCB89c) jest doskonałą propozycją projektu o niewielkim metrażu, gdzie każdy z domowników 4 osobowej ma zapewniony swoje miejsce.

Lipińscy Projekty domów małych parterowych to warta rozważenia alternatywa dla mieszkania w bloku. Na pewno powinni wziąć ją pod uwagę posiadacze działek, gdyż cena zakupu ziemi jest wciąż wysoka, a mając do dyspozycji własny teren, można pokusić się o budowę domu w rozsądnym budżecie.