Jak wybrać najlepszy projekt domu?


 

Nasi architekci odpowiedzą na twoje pytania

  • 71 354 59 49
  • oraz:
  • 883 909 409
  • PON-PT 8:30-16:30
  • biuro@­lipinscy.pl
  • kontakt
 

Katalogowe projekty domów – tysiące propozycji niedrogich projektów

14 maja 2019

Na rynku projektów gotowych panuje ogromna różnorodność, wydawałoby się, że każdy inwestor bez trudu znajdzie propozycję domu dla siebie. Mimo tego ciężko jest znaleźć dom idealny pod każdym względem, zarówno pod kątem swojej rodziny, naszego stylu życia, funkcjonalności i oczywiście wyglądu zewnętrznego. Dzięki temu, że w projektach katalogowych można wprowadzać zmiany, wybrany projekt można dostosować do swoich oczekiwań. Za wyborem katalogowego projektu domu przemawia bez wątpienia niska cena zakupu dokumentacji. Ponadto projekt gotowy w większości przypadków sprzedał się w setkach czy dziesiątkach egzemplarzy, co oznacza, że został wybudowany wielokrotnie i w związku z tym, dokumentacja projektowa jest sprawdzona pod kątem ewentualnych błędów.

projekt domu Astana dcb139 z biura Lipińscy Domy

Dokonując zakupu Lipińscy projekty domów inwestor ma gwarancję, ze otrzyma projekty rzetelnie opracowane, rzetelne, merytoryczne. Autorzy projektów domów od Lipińskich to architekci, konstruktorzy i branżyści z wieloletnim doświadczeniem. Wszystkie projekty domów są dokładnie przemyślane pod względem funkcjonalnym, zbilansowane pod kątem poniesionych nakładów na inwestycję i potencjalnych oszczędności wynikających z zastosowania pasywnej lub energooszczędnej technologii.

W ofercie pracowni Lipińscy Domy znajdują się różne projekty domów: budynki małe i duże, domy o prostej bryle i dwuspadowym dachu, bardziej rozłożyste i zróżnicowane architektonicznie rezydencje, budynki parterowe, z użytkowym poddaszem i piętrowe. Różną się pod względem zastosowanych materiałów budowlanych, technologii, systemu ogrzewania, ale wszystkie są wygodne, ciepłe i mają wyjątkowy wygląd, który wyróżnia je spośród innych projektów domów na rynku.