Dom z pełnym piętrem – każdy metr powierzchni do wykorzystania


 

Nasi architekci odpowiedzą na twoje pytania

  • 71 354 59 49
  • oraz:
  • 883 909 409
  • PON-PT 8:30-16:30
  • biuro@­lipinscy.pl
  • kontakt
 

Wygodny dom na lata – zbuduj dom z pełnym piętrem

20 marca 2019

Każdy inwestor, który szuka domu dostosowanego do swoich potrzeb, może wybierać z całej rzeszy projektów, z których szczególnie dużym zainteresowaniem cieszą się projekty domów piętrowych. Są to nadzwyczaj wygodne dla mieszkańców domy z dwiema  pełnowymiarowymi kondygnacjami, dzięki czemu można maksymalnie rozplanować każdy metr przestrzeni.

W kategorii tej https://lipinscy.pl/projekty-domow-pietrowych znajdują się zarówno domy z płaskim dachem, jak i z dachem dwu lub czterospadowym. Te ostatnie wymienione  domy mają także często przewidziany na poddaszu strych, który można wykorzystać jako przysłowiową graciarnię. Pełne kondygnacje dają dużo możliwości aranżacyjnych, co ucieszy zwłaszcza mieszkańców, korzystających z usług architekta wnętrz, gdyż praca przy urządzaniu takiej powierzchni jest po prostu łatwiejsza.

projekt domu piętrowego Koge III dcp402b Lipińscy Domy

Najbardziej funkcjonalne domy piętrowe


Projekty domów piętrowych wyróżnia duża funkcjonalność wnętrza i harmonijna, proporcjonalna bryła budynku. W zależności od indywidualnego gustu inwestora, wygląd domu można dopasować do swoich oczekiwań i zamieszkać w domu tradycyjnym lub nowoczesnym. Nowoczesne domy piętrowe wyróżniają się dużymi przeszkleniami, dzięki czemu pomieszczenia są dobrze doświetlone naturalnym światłem. Użyte w elewacji elementy drewniane, metalowe, kamienne okładziny czy cegła klinkierowa nadadzą domowi charakterystycznego rysu. Domy piętrowe doskonale wpisują się w charakter większości działek, a wraz z zadbanym ogrodem, otoczone zielenią, tworzą przyjazny w odbiorze klimat posiadłości.