PROMOCJA
ULUBIONE
DOMY GOTOWE

DOMY GOTOWE

2 (18) 2015

Zawartość katalogu:

  • Skorzystaj z naszego doświadczenia 
  • O projektach
  • Dlaczego warto postawić na odnawialne źródła energii  
  • Dlaczego projekt katalogowy od Lipińskich? 
  • Jak zamówić projekt? 
  • Nasi przedstawiciele na terenie kraju 
  • Projekty domów 
  • Projekty domów szeregowych 
  • Projekty pensjonatów i restauracji 
  • Oferta dla dewelopera


Słowo wstępu:

Drodzy Inwestorzy,

przełom roku to zwykle czas podsumowań. Dla naszego Biura Projektowego rok 2015, oprócz 20 letniej rocznicy powstania, był niezwykle pracowity i obfitujący w ciekawe wydarzenia. Dwukrotnie zostaliśmy docenieni za naszą pracę i wkład w promocję budownictwa energooszczędnego i pasywnego w Polsce.
Zostaliśmy laureatami konkursu architektonicznego Dom Dostępny Wydawnictwa Murator za projekt domu spełniający wytyczne na 2021 rok, co jest dla nas obiektywnym potwierdzeniem, że proponowane przez naszą pracownię rozwiązania są „dostępne” dla Inwestorów, czyli gwarantują im najwyższą jakość architektury przy jednoczesnym uwzględnieniu aspektu ekonomicznego oraz co nie jest oczywiste, przy spełnieniu wyśrubowanych przepisów, których wejście w życie czeka nas za kilka lat. Konkluzją wzięcia udziału w konkursie jest spostrzeżenie faktu, że aby dobrze budować i przede wszystkim spokojnie mieszkać, nad projektem i realizacją musi czuwać grono specjalistów. To oni muszą umieć dobrać odpowiednie rozwiązania i poprowadzić Inwestora zarówno przez gąszcz ofert, które proponuje rynek budowlany, jak i ograniczeń, które narzuca Ustawodawca.
Polska Nagroda Innowacyjności przyznana podczas Polskiego Kongresu Przedsiębiorczości w kategorii Innowacyjne Firmy jest podkreśleniem naszego wkładu w rozwój energooszczędności i dobrych praktyk, które nasze biuro wciąż stara się promować w branży budownictwa indywidualnego. Jest to dla nas o tyle cenne wyróżnienie, że nagroda ta jest przyznawana najbardziej innowacyjnym oraz kreatywnym uczelniom, instytutom, firmom i instytucjom działającym w Polsce. To podmioty, których praca badawczo-rozwojowa znajduje zastosowanie w różnych gałęziach gospodarki, przyczyniając się do jej rozwoju. Cieszymy się, że znaleźliśmy się w tak doborowym gronie.
Nie osiadamy jednak na laurach i wiąż przygotowujemy nowe projekty dla naszych Inwestorów. Do naszej kolekcji weszły kolejne wyczekiwane propozycje domów małych i tanich w budowie, ale również projekty pensjonatów i restauracji. Nieustannie powiększamy kolekcję projektów w zabudowie szeregowej, starając się zaspokoić potrzeby zarówno deweloperów jak i kupujących, którzy chcą mieszkać wygodnie i ciepło.
Udoskonalamy też nasze najchętniej wybierane projekty, tak aby spełniły wszystkie Państwa oczekiwania.
Mamy nadzieję, że nasze starania przyniosą Państwu same korzyści i przyczynią się do spełnienia marzeń o nowoczesnym i komfortowym domu, czego Wam, Drodzy Inwestorzy szczerze życzymy w nadchodzącym 2016 roku.

Miłosz Lipiński z Zespołem Biura