PROMOCJA
ULUBIONE
Domy Gotowe

Katalog dotępny w punktach sprzedaży prasy.

Domy Gotowe

1(30)2023

SPIS TREŚCI

Polecane rozwiązania
Nasi przedstawiciele na terenie kraju
Dlaczego projekt od Lipińskich
O projektach
Jak zamówić projekt
Projekty domów wolnostojących i bliźniaków
Oferta dla dewelopera
Projekty domów szeregowych
Zaproszenie na lipinscy.pl | FB | Instagram


Drodzy Inwestorzy,

Koniec roku 2023 przynosi dość optymistyczną wizję tego, co może wydarzyć się w najbliższym  sezonie budowlanym. Wszystko wskazuje na to, że zmiany w prawie budowlanym, które ostatnio  weszły w życie oraz wsparcie dla budujących pierwsze lokum, rozruszają branżę budowlaną. Spodziewana poprawa gospodarcza może korzystnie wpłynąć na wyhamowanie wzrostu cen materiałów i usług, co z pewnością zachęciłoby inwestorów do podjęcia decyzji o budowie własnego domu.

Pomimo że z programu Pierwsze Mieszkanie nie skorzysta każdy, to wszyscy budujący dom na własne potrzeby mogą  sięgnąć po możliwość uproszczonych formalności na etapie pozwolenia na budowę i odbioru budynku. Obowiązują już bowiem przepisy pozwalające w trybie zgłoszenia z projektem realizować domy jednorodzinne do dwóch kondygnacji o dowolnej powierzchni zabudowy. Ulegają skróceniu terminy i procedury, chociaż niezmiennie należy dostosować się z projektem do obowiązujących warunków zabudowy.

Jeśli przymierzacie się do budowy w najbliższym czasie, warto już rozejrzeć się za odpowiednim projektem, który spełni Wasze oczekiwania i marzenia. W tym katalogu proponujemy naszą ofertę różnorodnych projektów domów, które cieszą się dobrą opinią wśród Inwestorów. Projektowane przez nas rozwiązania doskonale uwzględniają aspekty energooszczędności oraz mają na uwadze  balans między kosztami budowy i eksploatacji, wypracowany na przestrzeni lat przez naszą pracownię. Dla Inwestorów planujących budowę w celach inwestycyjnych oraz dla deweloperów mamy projekty domów bliźniaczych i szeregowych oraz oferujemy wsparcie na etapie doboru odpowiednich rozwiązań.

Świadczymy też usługi projektowe na indywidualne zamówienie, czy to przy wprowadzaniu zmian w naszych projektach gotowych, czy też przy projektowaniu domu od podstaw. Zachęcamy do nawiązania kontaktu i zadawania pytań oraz do współpracy z naszym biurem projektowym.
Zapraszamy też do obejrzenia całej naszej kolekcji na stronie internetowej lipinscy.pl