PROMOCJA
ULUBIONE
DOMY GOTOWE

Bezpłatny katalog z dostawą do domu

DOMY GOTOWE

1(27)2021

SPIS TREŚCI

Polecane rozwiązania str. 2-9
Nasi Przedstawiciele na terenie kraju str. 10-11
O projektach str. 12-13
Dlaczego projekt od Lipińskich? str. 14
Jak zamówić projekt? str. 15
Projekt indywidualny od Lipińskich str. 16
Projekty domów wolnostojących i bliźniaków str. 17-195
Projekty domy szeregowe str. 197-206
Zaproszenie na i profil FB str. 207


Drodzy Inwestorzy,
Jesień to doskonały czas na planowanie nowych przedsięwzięć. Budowa domu to obecnie spore wyzwanie dla Inwestorów, dlatego też tak ważne jest, aby dobrze się do niego przygotować. Wybór odpowiedniego projektu ma więc kluczowe znaczenie dla całej inwestycji, a dobrze dobrany do własnych potrzeb projekt, pozwoli cieszyć się wygodnym mieszkaniem przez długie lata. Warto więc zainwestować w dobrą przyszłość!
W niniejszym katalogu proponujemy projekty niewielkich domów do 140 m2, które są niedrogie w budowie i oszczędne w eksploatacji. Jest wśród nich sporo domów parterowych o najmniejszych powierzchniach od 50-90 m2, które są najtańsze i w realizacji, i w użytkowaniu. Projekty te są świetną alternatywą dla mieszkań. Oferują podobny program funkcjonalny, jednak bezpośredni dostęp do prywatnego ogródka, powoduje, że dostępna przestrzeń jest o wiele bardziej komfortowa.
Nieco większe projekty domów parterowych powyżej 100 m2 oferują już dużo więcej przestrzeni i dodatkowe pomieszczenia wspomagające jak: spiżarka, garderoba, schowek, kotłownia, pralnia, pomieszczenie gospodarcze, które są nieocenione dla wygody mieszkańców.
Dla Inwestorów, którzy posiadają mniejsze działki lub chcą po prostu mieszkać na dwóch poziomach, przygotowaliśmy propozycje domów z poddaszem użytkowym i piętrowych, które posiadają wydzieloną część nocną dostępną na drugiej kondygnacji. Taki układ, dający możliwość wydzielenia bardziej prywatnej strefy, jest wygodny zarówno dla pod kątem utrzymania porządku, jak i życia codziennego mieszkańców. W tej grupie projektów proponujemy również kilka z naszych projektów do zabudowy bliźniaczej, które mogą być wykorzystane dla rodzin wielopokoleniowych lub jako inwestycja.
Obecne trendy w stylistyce domów zmierzają w kierunku prostego wyglądu – przejrzystych form z dwuspadowym dachem i oszczędnym, ale eleganckim wykończeniem elewacji. W katalogu znajdziecie także wiele projektów w stylu nowoczesnej stodoły z dużymi przeszkleniami i wysokimi wnętrzami. Nie brakuje również propozycji dla miłośników bardziej tradycyjnych rozwiązań, domów z wielospadowymi dachami i rozrzeźbioną bryłą.
Plany funkcjonalne natomiast oferują wysoki komfort, dużo naturalnego światła i w zależności od powierzchni, wyposażenie w pomieszczenia uzupełniające podstawową funkcję mieszkalną.
Nie zapominamy również o deweloperach, którzy chcą realizować kameralne osiedla zabudowy szeregowej i proponujemy zróżnicowane pod względem szerokości, jak i dostępnej powierzchni, projekty budynków jedno- i dwulokalowych, z których można stworzyć ciekawą ofertę dla przyszłych mieszkańców.
Wszystkie nasze projekty możemy dostosować do potrzeb Inwestorów oraz wymagań warunków zabudowy. Dla osób, które mają nietypową działkę, niestandardowe potrzeby, albo konkrentą wizję swojego wymarzonego domu i nie znalazły odpowiedniego projektu w katalogu, oferujemy stworzenie projektu indywidualnego.

Zapraszamy więc do współpracy i do obejrzenia całej naszej kolekcji na stronie internetowej lipinscy.pl.
Architekt Monika Brandić Lipińska z Zespołem Biura