PROMOCJA
ULUBIONE
DOMY GOTOWE

Katalog archiwalny - niedostępny

DOMY GOTOWE

1(25)2020

SPIS TREŚCI

Polecane rozwiązania: str. 2-11
Nasi Przedstawiciele na terenie kraju: str. 12-13
O projektach: str. 14-15
Dlaczego projekt od Lipińskich?: str. 16
Jak zamówić projekt?: str. 17
Projekt indywidualny od Lipińskich: str. 18
Projekty domów wolnostojących i bliźniaków: str. 19-196
Projekty dla biznesu (domy szeregowe, jedno- i wielorodzinne, obiekty usługowe): str. 197-207
Zaproszenie na nową stronę i profil FB: str. 208


SŁOWO WSTĘPNE

Drodzy Inwestorzy,

Posiadanie własnego domu stało się ostatnio marzeniem jeszcze większej liczby osób. Jeśli musisz zostać w domu, to o ileż przyjemniej gdy jest to Twój dom - choćby nieduży, ale dający przestrzeń zapewniającą bezpieczeństwo, z własnym ogródkiem umożliwiającym beztroskie przebywanie na świeżym powietrzu.

Dom to miejsce gdzie jesteś u siebie - możesz zawsze być bez maseczki, możesz zawsze wyjść na powietrze, możesz położyć się na leżaku albo biegać, niektórzy nawet pokonują maratony na swoich ogrodach. Dzieciaki mogą wykrzyczeć się tu do woli, a Ty możesz spokojnie odetchnąć. Dla wszystkich Inwestorów, którzy chcą zamienić mieszkanie na dom, mamy w swojej ofercie wiele propozycji. Projektowanie domów dostępnych, racjonalnych w budowie i w późniejszej eksploatacji to nasza specjalność od lat. Z projektów gotowych naszego autorstwa powstało już wiele realizacji, które cieszą inwestorów, a nawet następne pokolenia realizują już domy korzystając z naszej oferty projektowej - nowoczesnych energooszczędnych i ekonomicznych domów. Projekty doceniają również deweloperzy, realizując swoje biznesowe zamierzenia we współpracy z nami.

W naszym katalogu znajdziecie ofertę projektów domów jednorodzinnych, bliźniaczych, szeregowych najchętniej wybieranych przez inwestorów. Sprawdź, może jest tu również Twój dom. Zawsze możesz się do nas zwrócić o dobranie odpowiedniego projektu do działki, uwzględniając Twoje oczekiwania. Jako autorzy projektów możemy również wykonać zmiany w projektach tak, aby dom był idealny dla Ciebie i Twoich najbliższych.

Zapraszamy do współpracy,
architekt Monika Lipińska z Zespołem Biura