PROMOCJA
ULUBIONE
DOMY GOTOWE

DOMY GOTOWE

1 (13) 2012

  • O projektach
  • Jak zamówić projekt
  • Jak budować energooszczędnie
  • Technologie w projektach
  • Projekty domów
  • Projekty garaży
  • Nasi przedstawiciele na terenie kraju


Z pewną satysfakcją obserwujemy, jak kończy się powoli epoka inwestowania w energochłonne i nieekonomiczne domy. Jako biuro projektowe, które było jednym z prekursorów budownictwa energooszczędnego w Polsce, z nadzieją przyglądamy się pracom nad nowym programem rządowym dopłat do kredytów mieszkaniowych, który ma zostać wdrożony przez NFOŚiGW już w 2013 r. i tym razem promować energooszczędność w szerszym zakresie, a nie tylko związanym z energią słoneczną. Niestety wiąże się on z zakończeniem tak popularnego i docenianego przez inwestorów innego rządowego programu dopłat do kredytów - „Rodzina na swoim”.

Patrząc w niedaleką już przyszłość oddajemy w Państwa ręce katalog z kolekcją najlepszych projektów, w tym tych, które mają szansę spełnić wymagania przy dopłatach do kredytów na budowę domów energooszczędnych. Dla Państwa wygody oznaczyliśmy w katalogu projekty w zależności od ich zapotrzebowania na energię potrzebną do ogrzewania, przy czym nasze projekty są w ten sposób oznaczone jako jedyne do tej pory na rynku. Projekty których powierzchnia znajduje się w ciemnozielonym bądź jasnokremowym kwadracie mają szansę na nową dotację.

Możecie Państwo wybierać spośród domów małych o prostej konstrukcji i niskich kosztach realizacji, po reprezentacyjne, efektowne domy na duże działki. Do każdego domu można też dobrać wolnostojący garaż. Architektura projektów jest zróżnicowana na tyle, że zarówno tradycjonaliści jak i miłośnicy nowoczesnych form, będą mieli z czego wybierać. Niezdecydowanym podpowiadamy, że każdy nasz projekt można dostosować do własnych potrzeb. Pomocą służymy w naszym biurze, jak i poprzez biura partnerskie na terenie całego kraju, gdzie dodatkowo możecie Państwo wykonać adaptację projektu do warunków lokalnych i uzyskać pomoc w załatwieniu formalności urzędowych. Aby ułatwić Państwu podjęcie decyzji umieściliśmy na prezentacji każdego projektu orientacyjne koszty realizacji domu w stanie surowym oraz w tzw. stanie deweloperskim, w którym z prostej przyczyny mnogości rozwiązań, nie wliczamy jedynie indywidualnego wykończenia. Bardziej dociekliwym oferujemy możliwość zakupu szczegółowego kosztorysu uwzględniającego wszystkie elementy i ich wykonanie w konkretnym standardzie.

Warto podzielić się z nami swoimi uwagami o projektach oraz pochwalić się swoim domem na naszym Forum.

Życzymy wszystkim samych udanych inwestycji w ciepłe domy, w czym, bez wątpienia, pomocne będą projekty naszego biura.

Miłosz Lipiński z Zespołem Biura.