Współczesny dom weekendowy - wygoda nie tylko latem


 

Nasi architekci odpowiedzą na twoje pytania

  • 71 354 59 49
  • oraz:
  • 883 909 409
  • PON-PT 8:30-16:30
  • biuro@­lipinscy.pl
  • kontakt
 

Spełnienie marzeń - mały domek nad jeziorem!

9 maja 2019

Własny domek nad jeziorem, morzem lub w górach, w którym można beztrosko spędzać weekendy, urlopy, ferie czy wakacje, to marzenie sporej części inwestorów.

Obecnie projektowane domy weekendowe to budynki nowoczesne, starannie opracowane, z udogodnieniami dla użytkowników - w niczym nie przypominają domków sprzed 20-30 lat, w których kwaterowano kolonistów, szkole wycieczki czy turystów.

Lipińscy projekty domów weekendowych zachwycają różnorodnością, dzięki czemu można je z powodzeniem wkomponować w każdy krajobraz. Swój wymarzony dom znajdą zarówno zwolennicy tradycyjnej formy, którym podobają się domy z dachem dwuspadowym, a także fascynacji nowoczesności, którym rynek projektów gotowych ma do zaoferowania na wskroś nowoczesne domy, często z płaskim dachem i o bardzo śmiałej stylistyce.

projekt weekendowy Aurora lmw03 Lipińscy Domy

Bez względu na wygląd i styl, najistotniejsze jest zapewnienie wygody i komfortu mieszkańcom, którzy korzystają z domów weekendowych coraz częściej cały rok. Ważne jest więc, by dom był ciepły i mógł zostać zbudowany w każdych warunkach klimatycznych. Dlatego oprócz ogrzewania kominkowego, stosuje się także ogrzewanie akumulacyjnymi grzejnikami elektrycznymi, a coraz częściej także takie nowoczesne systemy jak panele na podczerwień, promienniki ciepła itp. Coraz łatwiej jest dostosować dom zaprojektowany jako weekendowy do mieszkania całorocznego. Z tej możliwości chętnie korzystają osoby, dla których taka inwestycja oznacza przeprowadzenie się na stałe do niewielkiego, własnego domu w górach czy nad morzem lub planują wynajmowanie takich obiektów w celach zarobkowych.