PROMOCJA
ULUBIONE

Wersje projektu Neapol II

Ostatnio oglądana wersja

Neapol II

DCP193a154.33m2

Powierzchnia parter 133.13 m2

Powierzchnia poddasze 62.27 m2

+41.07m² garaż
10.12.2010
Lupus

Dom o prawie idealnym rozmieszczeniu pom dla nmie. Duży garaż, spiżarnia, odzielna jadalnia. Sypialenki trochę małe na górze mogłyby być nieco większe. Zastanawia mnie tylko brak zaznaczenia możliwości wykorzystania przestrzeni nad garażem....

02.01.2011
Mario

No właśnie, pwierzchnia nad garażem wydaje się być idealnym magazynkiem lub nawet pomieszczeniem meiszkalnym. czy ktoś próbował robickoncepcje wejścia do tego pomieszczenia z poziomu schodów?

28.01.2011
Tea

Czy ktoś wybudował już dom według tego projektu? Ja zaczynam w kwietniu budowę, chętnie zobaczyłabym ten dom w rzeczywistości. Zastanawiam się nad oknami, zmieniłam trochę wymiary, chcę wyrzucić okno dachowe w łazience (wychodziłoby na północ) i wstawić okno w ścianie, nie wiem jaki wymiar.
Zastanawiałam się nad stryszkiem nad garażem, ale za duży koszt.

03.02.2011
Rob

Witam,

wcześniej miał być Berlin III ale kłopot z ogrzewaniem - tam był kocioł kondensacyjny na gaz / alternatywnie prąd/pompa ciepła - a u nas gazu ni ma ... prąd drogi w eksploatacji ... pompa droga przy zakupie i tak padnie pod kilkudziesięciu latach.

a tu proszę - kotłownia jest, wejście od garażu da się zrobić nawet ...
zastanawiam się nad adaptacją:
1. wywalić garaż (możemy postawić budynek gospodarczy na działce - garaż, piwnica, warsztacik - jak znalazł)
2. poprzesuwać pomieszczenia na dole (gabinet, łazienkę i kotłownię) tak, żeby powiększyć salon
3. na górze rezygnować z okien połaciowych a co za tym idzie - ustawić 2 sypialnie po lewej (teraz tam jest sypialnia z garderobą), 3 sypialnia tam gdzie jest - dzięki temu wstawi się okna w ścianach szczytowych

pozdro

05.02.2011
Zużka

Prosty ,solidny dom, dobrze spełniający swoją funkcje.Wygodny i przestrzenny z dużym pokojem dziennym w którym znajduje się kominek. Na parterze znajduje się dodatkowo pokój co mi bardzo odpowiada. Jadalnia wydzielona a kuchnia ma też spiżarnie .Idealny dom dla czteroosobowej rodziny.

25.02.2011
izaidan

Witam,

przed zima udało nam się zalać płytę, liczymy ze ruszymy dalej w najbliższych dniach, wszytko zależy oczywiście od Boba Budowniczego :) zastanawiamy się jak wyjdą schody? zdecydowaliśmy sie na betonowe, które rozpoczynaja swój bieg do góry kolo łazienki/ kotłowni. adaptacja wykonywana była przez architekta, robimy pomieszczenia użytkowe nad garażem - strop betonowy.
Ze względów praktycznych, najchętniej pozbyłabym sie wszystkich okien dachowych, zobaczymy jak wyjdzie w rzeczywistości. Adaptując projekt zdecydowaliśmy się również na skrócenie wypuszczonego dachu, aby nie zaciemniało salonu (u nas strona zachodnia). Na forum postaram się wrzucić parę zdjęć, bo sama wiem jak usilnie szukałam w zeszłym roku w sieci kogoś, kto buduje ten domek...i niestety nic nie udało sie znaleźć...nasza inwestycja na Śląsku.
serdecznie pozdrawiam wszystkich budujących Neapol II.

14.03.2011
Tea

Cieszę się, że ktoś jeszcze buduje Neapol II. Kończę właśnie fundamenty i gorąco dyskutuję z moim kierownikiem budowy nad oknami dachowymi. Dla niego to dziura w dachu i najchętniej wyrzuciłby je. W sypialni na górze, po lewej stronie, powiększamy okno i wyrzucamy dachowe, w środkowym pokoju się nie da, w pokoju po prawej prawdopodpbnie 1 dachowe i wąskie, ale długie w ścianie. Mój budowlaniec też chce skrócić wypuszczany dach, nie wiem, co robić, nie mam tak dobrej wyobraźni, decyzję muszę podjąć szybko. Też myślałam nad pomieszczeniem nad garażem, ale budżet nie pozwala. Bardzo proszę o zdjęcia.Buduję koło Wrocławia. Pozdrawiam

18.03.2011
Michał

My też będziemy budować Neapol II, czekamy na pozwolenie na budowę. Dom stanie pod Bydgoszczą. Jeśli mogę coś doradzić, to polecam przemyśleć kwestię skracania wypuszczonego dachu. My z premedytacją wybraliśmy ten projekt właśnie ze względu na zadaszenie tarasu. Takie rozwiązanie ma zdecydowanie więcej plusów - wiemy z doświadczenia, bo mieszkamy w domu z odkrytym tarasem i nigdy więcej - światło wpadające do salonu i tak ograniczamy roletami, a w czasie deszczu czy upału taras jest bezużyteczny. My generalnie nie będziemy wiele zmieniać w projekcie, bo w 100 procentach spełnia nasze oczekiwania. Czekamy na zdjęcia z realizacji! Pozdrawiamy.

31.03.2011
Paweł Radom

Przed podjęciem ostatecznej decyzji chciałbym zobaczyć ten projekt "na żywo"
Czy ktoś już pobudował (albo jest w trakcie budowy) tego domu?
Bardzo proszę o informację na forum wraz z lokalizacją budowy
Z góry dziękuję, pozdrawiam

04.04.2011
Paweł Radom

Pytanie do Tea
Gdzie stoi Twój Neapol - proszę podaj chociaż województwo?

08.04.2011
Tea

Mój Neapol powstaje koło Wrocławia, gmina Czernica.

10.04.2011
Paweł Radom

Dzięki Tea za info Trochę daleko ale może coś wymyślę bo nie ukrywam, że chętnie bym zobaczył ten projekt w budowie
Mam pytanie Jakie zmiany w projekcie zostały wprowadzone i czy schody na górę nie wydają się za wąskie?

11.04.2011
Tea

Na dole zrezygnowałam z wciętego tarasu, mam większą kuchnię i jadalnię. Przesunęłam ściankę salonu lekko w lewą stronę, powiększyłam trochę łazienkę na dole, zrezygnowałam ze schowka koło schodów, wyprostowałam i wyrównałam ściany w wiatrołapie i kotłowni. Powiększyłam spiżarkę kosztem szafy w wiatrołapie. Powiększyłam okna w kuchni, pokoju na dole i jadalni do 180 na 150, drzwi tarasowe zmniejszam do trzech części 3 x 90 na 230, w łazience i kotłowni, zamiast drzwi, wstawiam okna 80 na 120 i jedno w garażu 120 na 120. Do garażu będę wchodzić przez kotłownię, a nie wiatrołap. Będę mieć piec na paliwa stałe, część opału znajdzie się w garażu.
Na górze, w lewej sypialni powiększam okno 180 na 150 i rezygnuję z dachowego. W sypialni, po prawej stronie i łazience też chcę zrezygnować z okien dachowych i wstawić okna w ścianie, nie wiem jeszcze jaki wymiar, wyjdzie w trakcie budowy.
Zrezygnowałam z solarów i reguperacji. Schody robię drewniane, na zamówienie.

18.04.2011
Magda

Ja też mam Neapol, woj. podkarpackie. Zadaszony taras to dla nas zaleta, więc taki pozostał, wykonaliśmy pomieszczenie nad garażem, ale mieliśmy dużo problemów, by wykonać dogodne przejscie do tego pomieszczenia. Jak rozwiązaliście ten problem?
W projekcie poza tym podniesliśmy dach o 2 cegły (48 cm) co spowodowało, że pomieszzcenia na górze są naprawdę wielkie :-). Zrobiło się ok. 220 m2 wszystkiego (bez garażu). Okna są jak w projekcie. Teraz mam zgryz jak urządzić kuchnię. Proszę o zdjęcia (magda.lubk@wp.pl) , chętnie przeslę własne. Nie będzie solarów, za to jest rekuperacja, gdyż przy budynku energooszczędnym wydawała nam sie niezbędna. Okno dachowe w pokoju na gorze (tym koło łazienki) teraz chętnie przniosłabym na ścianę, ale już za późno.

18.04.2011
Paweł Radom

Tea
Dziękuję za odpowiedź i informację
Przełożyłem Twoje zmiany na papier i w części też bym tak zrobił. Zwłaszcza zwiększenie okien jest dobrym pomysłem
Magda - podkarpacie
A Twój domek stoi w powiecie ...?
Pytanie już tu padało na forum o pomieszczenie nad garażem ale zadam je jeszcze raz ponieważ piszesz, że je zrobiłaś
Zastanawiam się nad wejściem do tego pomieszczenia i schodami Gdzie je umieściliście?
Z góry dzięki


07.05.2011
Tea

Do Pawła z Radomia
Klatka schodowa jest trochę wąska, przynajmniej dla mnie. Przeniosłam drzwi z garażu, będziemy wchodzić przez kotłownię a nie wiatrołap, przesunęliśmy klatkę schodową gdzieś o 35 cm w stronę garażu. W kotłowni zrobiło się troszkę ciasno, bo mamy teraz 2 sztuki drzwi i okno, ale wszystko się mieści. Muszę znaleźć jeszcze miejsce w kotłowni do kąpania psa.

13.05.2011
Mario

Witam, Michale w który mmiejscu pod Bydgoszczą stawiacie Neapol II? My z żoną planujemy też ten domek, chętnie podejrzelibyśmy, a że mieszkamy w Bydgoszczy to mamy blisko ;)

17.05.2011
Paweł Radom

Wczoraj omawiałem z architektem kwestię wykorzystania powierzchni nad garażem Na razie nie zajął jednoznacznego stanowiska, choć wstępnie ocenił, że nie ma możliwości robienia tam pomieszczenia typu np. pralnia Strych jak najbardziej ale z wejściem z garażu Według niego podnoszenie garażu (dach i ew. ścianka kolankowa) niekorzystnie wpłynie na wygląd domu i z tym akurat bym się zgodził Co do stropu to zobaczymy Jeśli tylko strych to będzie drewniany (chyba wyjdzie najtaniej i bez komplikacji) Ja jednak w między czasie wymyśliłem inne rozwiązanie Zaproponuję schody trójbiegowe o odwróconym niż proponowany w projekcie kierunku Z drugiego spocznika postaram się zrobić przejście do pomieszczenia nad garażem Wtedy na pewno będzie strop teriva a w pomieszczeniu pralnia i - w marzeniach troszkę dalszych - siłownia Zobaczymy co na to architekt
Pytanie do Tea Jaki strop wybraliście i jak go oceniacie

17.05.2011
Paweł Radom

A co do zdjęć to chętnie bym popatrzył Jeśli zaś chodzi o ich wklejanie i umieszczanie na forum to może należy zadać pytanie do studia Lipińscy Może coś nam podpowiedzą? Czekamy...

17.05.2011
Lipinscy_Domy

Aaaaależ chętnie zapraszamy do umieszczania zdjęć na forum ;-) Można dodawać samemu, można też przesłać nam i my dodamy...jak kto woli :-)

17.05.2011
Tea

Wybraliśmy strop Teriva, taki jak w projekcie. Trudno mi go ocenić, nie znam sie na tym. Pomieszczenie nad garażem jest spore, robimy tam stryszek na rzadko używane rzeczy. Do belek przybijemy płyty OSB i zrobimy klapkę z wejściem gdzieś w garażu.

02.07.2011
Maciek Kraków

Witam wszystkich,
Jestem w trakcie realizacji, w tym tygodniu kryję dach. Przestrzeń nad garażem będzie mieszkalna, zmieniłem schody tak aby było wejście nad garaż. Ściany wybudowałem z Porothermu 30cm, to wcięcie od strony kuchni zostało wyprostowane a cały garaż wydłużony o 2 m. Górna kondygnacja podniesiona o 2 pustaki czyli jakieś 40cm. Na elewację daję 25 cm styropianu i w całym domu ogrzewanie podłogowe. Jak na razie wszystko zgodnie z planem.

03.07.2011
Wojtek

Maciek, możesz dać zdjęcie, na którym widać jak wygląda wejście ze schodów na strych nad garażem?

13.08.2011
monika

mam pytanko do Tea jak rozwiązaliście wejście do garażu? jest jakaś szansa na zdjęcia?

17.08.2011
magda

Witam,

przejscie do pokoju nad garażem jest zrobione wzdłuż sciany łazienki na górze, powstała taka jakby kładka nad klatka schodową, na poziomie podłogi. Ze względu na to, ze podnieśliśmy ścianę kolankowa, było to możliwe. Jest jeszcze drugie przejście między schodami a ścianką (bo zmniejszyliśmy garderobę na górze), z tym, że tam jest skos od wysokości ok 180 cm i wyższe osoby muszą sie schylać. Mogę przesłą zdjecia.

17.08.2011
magda

Witam, jakie macie pomysły na elewacje? Tak jak w projekcie - czy inne?

20.11.2011
magda

W galerii mam zdjecia elewacji.

22.03.2012
Łukasz, Ciepłowody

Projekt domu jest przemyślany , dostosowany do naszych wymagań, architektonicznie wpisuje się w krajobraz naszej miejscowości. Projekt posiada bardzo dobre rozmieszczenie pomieszczeń oraz duży, dwustanowiskowy garaż. Jest prosty i funkcjonalny. Posiada dwustanowiskowy garaż, wystarczającą ilość pomieszczeń. Projekt nie jest za mały, ani za duży, w sam raz dla cztero, pięcio – osobowej rodziny.

23.03.2012
Pablo

A co ty z tym kierownikiem będziesz mieszkał?

10.08.2012
Paweł

Jakaś cisza na tej stronie już od dłuższego czasu, czyżby nie było już budujących Neapola?
Ja właśnie kończę przykrywanie dachu papą, jeśli ktoś chce porozmawiać o tym projekcie to zapraszam, chętnie podzielę się swoimi doświadczeniami i posłucham innych budujących. Pozdrawiam. ps. Pomieszczenie nad garażem, z wejściem ze schodów, wyszło nam bardzo fajnie

19.08.2012
Dorota

Paweł, niech Ci się ta papa dobrze pokryje ;) ...my przymierzamy się do zakupu projektu NEAPOL II i do jego budowy. Faktycznie, układ pomieszczeń - prawie idealny. Nareszcie zadaszony taras. Zastanawia mnie jednak możliwość wykorzystania powierzchni nad garażem, podniesienie ścianki kolankowej i popracowanie nad estetyką zewnętrzną budynku poprzez elementy elewacji, odwracające uwagę od zmienionej bryły, zdecydowanie pomyślałabym nas oknami, zmieniłabym je, przesunęła oraz dodała (np. w pokoju na górze, obok łazienki, już widzę jego brak na ścianie bocznej). Nie wiem jeszcze czy podoba mi się zadaszenie wejścia od frontu :)
pozdrawiam cały fun club NEAPOL II

20.08.2012
Paweł

Do Doroty
Powierzchnia nad garażem jest jak duży salon, trzeba tylko zrobić wejście ze schodów Nam udało się to ale kosztem przedpokoju by nie było za ciasno
Z podnoszeniem ścianki kolankowej bym uważał aby nie przesadzić Jeśli będzie za wysoko dom straci swój urok, będzie po prostu za wysoki (np. taki jak ten na zdjęciach w galerii) My mamy ściankę 75 cm + 14 cm murłata i skosy są akurat
Zmiany owszem, w zależności od własnych upodobań i możliwości technicznych projektu
U nas zrobiliśmy w sypialni balkon (120/300cm) z oknem o szerokości 180 cm rezygnując z okna dachowego (zmieniając jednocześnie szerokość okna w jadalni do 180 cm) Uznaliśmy po prostu, że jedn balkon musi być i koniec
Zamiast okien dachowych w pokoju środkowym mamy lukarnę (150/120), w drugim pokoju i w łazience na górze okna są na ścianie
Jeśli chodzi o wejście to jest ok, a poza tym bardzo praktyczne (np. drzwi wejściowe są zakryte od nadmiaru słońca i deszczu)
Nie mamy jeszcze ścianek działowych ale planujemy powiększenie wiatrołapu kosztem skromnej w oryginalnym projekcie spiżarki Większa spiżarka wychodzi pod schodami
Pozdrawiam i powodzenia w wyborze

25.09.2012
Tea

Wejście do domu jest bardzo funkcjonalne, nie zmieniałabym go. Latem siedzieliśmy przed domem, właśnie pod tym daszkiem, ściana garażu chroni nas od silnego zachodniego wiatru. Na tarasie było zbyt gorąco, jest od strony południowej. Spiżarka koło kuchni jest rewelacyjna, dużo się w niej mieści, jeżeli sensownie zaplanuje się półki. Jestem zadowolona z projektu. Jedyny mankament, brak miejsca na opał, jeżeli ktoś ma piec na paliwa stałe. Garaż duży, ale szybko się zapełnia, zwłaszcza jeżeli są dwa samochody, rowery, narty itp Gdybym budowała drugi raz, to przedłużyłabym daszek nad tarasem aż do końca domu. Na dole, w pokoju mam biuro i latem jest gorąco, słońce świeci mi w komputer, muszę zasłaniać rolety, a wtedy jest ciemno.

01.11.2012
Paweł

Witam, chętnie bym obejrzał Twój Neapol Tea, ale o ile pamiętam to stoi gdzieś pod Wrocławiem i troszkę tam daleko
Ale może ktoś buduje bliżej Radomia, Warszawy, Kielc?
Rzeczywiście zarówno na forum jak i w komentarzach cisza, ale najgorsze, że nikt też nie zamieszcza nowych zdjęć Ciekaw jestem gdzie buduje JerzyR? Jeśli możesz to napisz
Pozdrawiam

13.11.2012
vipola

Dopiero zaczynam przygodę z pozwoleniami na budowę, ale wybrałam ten projekt. Tydzień temu widziałam ten dom z zewnątrz w miejscowości pod Wrocławiem. Jest ogromny, naprawę robi wrażenie. Bardzo podobało mi sie rozwiązanie ze zmiejszeniem ilości okien dachowych i zrobienie w sypialni na górze okna balkonowego oraz przedłużenie dachu na tarasie. Przed rozpoczęciem budowy chciałabym również obejrzeć go w środku, choć nie wiem czy sie uda.

18.11.2012
Tomek Kraków

Witam
Mam pytanie do Maćka z Krakowa. Gdzie postawiłeś ten dom??
Jestem zainteresowany tym projektem i chciałbym zobaczyć jak się prezentuje w rzeczywistości??
O ile oczywiście to nie byłby problemem.
Czekam na odp.

19.11.2012
Jerzy

Niestety jeszcze nie mam PNB, startuję na wiosnę 2013

21.11.2012
Jacek

Witam. Jak został rozwiązany problem nieużytkowej przestrzeni nad garażem? I jaka wysoka jest ściana kolankowa.
Pozdrawiam
jacula1@interia.pl

22.11.2012
Lipinscy_Domy

Przestrzeń nad poddaszem raczej nie można nazwać problemem :D Jest dostępna przez składane schody umieszczone w garażu.

25.11.2012
Krzysiek

Witam wszystkich forumowiczów, zainteresowanych i budujących "Neapol". Jestem w 99% zdecydowany na ten projekt, ponieważ jest prosty i funkcjonalny. Mam pytanie do tych, którzy przenieśli już swoje marzenia w real, a być może już nawet zamieszkali w Neapolu. Interesuje mnie jaki jest stosunek kosztów budowy podanych przez pracownię do kosztów rzeczywistych i czy ktoś w ramach uprzejmości zezwoli na oglądnięcie w realu swojej inwestycji w okolicach Krakowa bądź udostępni zdjęcia z realizacji:)
Bardzo dziękuję, podaję maila:
toorley@gmail.com

12.12.2012
Inga

Mam pytanie.Jaka jest wysokość pomieszczenia nad garażem? Czy piętro domu jest na jednej wysokości z pomieszczeniem nad garażem?

13.12.2012
Lipinscy_Domy

Pomieszczenie nad garażem ma wysokość w najwyższym punkcie 225 cm. Poziom podłogi tego pomieszczenia jest na wysokości 2.93 m, czyli 8 cm poniżej podłogi w części mieszkalnej.

06.10.2013
JerzyR

Widziałem Twoje zdjęcia w galerii. Czekam na więcej jak będziesz miał czas. Ja mam już okna wstawione i od poniedziałku będzie robione ocieplenie zewn. Zrobię kilka zdjęć to umieszczę na galerii.

17.03.2014
Asia

Takiego projektu szukałam. Przepiękny, garaż z przodu domu, dom przesunięty na drugi plan. Jest jeden minus 154 metry za dużo . Mnie wystarczyło 120 metrów + ten podwójny garaż. Czy da się tak zrobić? zala23@o2.pl

27.03.2014
Lipinscy_Domy

Z przyjemnościa wykonamy dla Pani taki projekt, proszę o kontakt bezpośredni z biurem, biuro@lipinscy.pl

13.11.2014
JOANNA

niestety nie wykorzystaliscie Panstwo w projekcie kazdego skrawka przestrxenni, bo przestrxen nad garazem jest niewykorzystana a moglby to byc schowek lub pralnia. prawda..

17.11.2014
Lipinscy_Domy

Przewidziano tam strych z wejściem z garażu, przez schody składane.

24.12.2014
Tea

Nad garażem powstaje piękny strych, wejście może trochę niewygodne składanym schodami, ale mieści się ogrom rzeczy.

26.07.2017
Jagamb

Jestem na etapie planowania elewacji, jakie macie rozwiązania?

19.10.2017
JerzyR

Ale co masz na myśli? Kolory? Zastanawialiśmy się nad dodaniem barwy kontrastowej np. pomarańcz - jakiś pasek, ale ostatecznie całość elewacji jest jakby biała złamana szarym i tylko w zagłębieniach (wejście do budynku, zagłębienie na tarasie) jest ciemniejszy

19.10.2017
JerzyR

zobacz moje zdjęcia na forum

Pow. zabudowy 171.52m2
Powierzchnia netto 220.79m2
Kąt nachylenia dachu 35 °
Min. szerokość działki 21.8m x 26.9m
Wys. kalenicy 7.6m
Cena projektu: 4970 zł


Pozostałe wersje

Neapol

DCP193154.27m2

Powierzchnia parter 113.54 m2

Powierzchnia poddasze 62.27 m2

+21.54m² garaż
19.02.2010
Marta, Koszwały

Wybrałam ten projekt, bo jest prosty i funkcjonalny. Spodobał mi się od razu. Cechuje go przestronny i praktyczny rozkład pomieszczeń oraz dobra komunikacja pomiędzy nimi. Atutem jest w pełni zadaszony duży taras. Dodatkową zaletą jest również niskie zapotrzebowanie na ciepło.

28.01.2011
Tea

Bardzo proszę o jakieś zdjęcia. Czy dokonywałeś zmian w projekcie? Zaczynam budowę Neapolu II w kwietniu i szukam informacji. Czy wybudowałeś się może w okolicach Wrocławia?

20.03.2011
Tea

Widziałam wczoraj Neapol I w rzeczywistości, piękny dom. Upewniłam się, że dokonałam dobrego wyboru i mogę spokojnie budować dalej, wczoraj skończyliśmy stan O. Bałam się, że garaż będzie przytłaczał cały dom, ale jest dobrze. Wydawało mi się, że bryła jest ogromna, wcale nie, jest idealna dla mojej rodziny, ładnie się komponuje na działce. Zrezygnowałam z wciętego do jadalni tarasu i dla mnie był to dobry wybór. Taras nie jest duży, bez niego zyskała jadalnia, będzie też lepiej oświetlona. W ogrodzie zostało nam trochę miejsca, wymyślimy gdzieś miłe miejsce do siedzenia na dworze. Chciałam też zlikwidować daszek nad tarasem, ale jest fajny, wcale nie zacienia tak mocno, jak twierdził mój kierownik budowy, daszek zostaje.
Podziękowania dla Neapolitańczyka za możliwość obejrzenia domku. Chętnie zobaczyłabym środek, ale nie miałam śmiałości prosić, może wrzucisz parę zdjęć.

02.06.2011
Tea

Dzieki Neapolitańczyk za zdjęcia. Może pokażesz jak wygląda środek. Interesuje mnie bardzo kuchnia i łazienki.

30.05.2014
Marcin

Witam,

czy jest możliwość przerobienia projektu tak żeby nie miał garażu? czy wiąże się to z dużymi kosztami?

Pozdrawiam

06.06.2014
Lipinscy_Domy

Jest możliwość wykonania takiej zmiany w projekcie. W sprawie szczegółów prosimy o kontakt bezpośrednio z biurem: biuro@lipinscy.pl

Pow. zabudowy 150.74m2
Powierzchnia netto 246.93m2
Kąt nachylenia dachu 35 °
Min. szerokość działki 21.9m x 26m
Wys. kalenicy 7.6m
Cena projektu: 3970 zł