PROMOCJA
ULUBIONE

Szukasz domu dla siebie – sprawdź, co mamy w nowościach

3 kwietnia 2019

Nowości projektowe z Biura Lipińscy Domy to projekty z najbardziej poszukiwanymi przez Inwestorów rozwiązaniami

Są tutaj domy o różnym metrażu i funkcjonalności, przeznaczone do budowy w różnym budżecie. Zarówno miłośnicy nowoczesnego rysu, jak i zwolennicy bardziej wyważonej, spokojnej architektury, znajdą projekt odpowiedni dla potrzeb swoich i swojej rodziny, w zależności od tego, czy preferują dom parterowy, z użytkowym poddaszem, z dachem płaskim, dwuspadowym, czy kopertowym. Projektując nowe domy nie tylko bierzemy pod uwagę sugestie naszych klientów, ale uważnie obserwujemy rynek pod kątem zmieniających się trendów i kierunków, rozwiązań i możliwości.

projekt domu nowoczesnego Vitrac II dcb131a z Biura Lipińscy Domy

W pracy projektowej uwzględniamy nowoczesne technologie, szukając kompromisu pomiędzy oczekiwaniami klientów, a rozsądnym kosztem budowy. Zależy nam, by nasze projekty były czytelne, dokładne, rzetelne, łatwe w adaptacji i na etapie wykonawczym. Chcemy, by nasi Klienci mieszkali w domach ciepłych, oszczędnych w eksploatacji, wygodnych, dostosowanych do swoich wymagań i ładnych. Zdajemy sobie sprawę, że budowa domu to ogromne przedsięwzięcie finansowo-organizacyjne, dlatego tak ważny jest wybór najlepszego projektu.

W kategorii projekty Nowości prezentujemy najbardziej aktualne propozycje, wszystkie z nich są dostosowane do bieżących wymagań pod względem przepisów i warunków technicznych. Dzięki temu Twój wymarzony dom będzie wygodny i bezpieczny.