PROMOCJA
ULUBIONE

Spełnienie marzeń - mały domek nad jeziorem!

9 maja 2019

Projekty domów weekendowych inaczej zwane letniskowymi można coraz częściej wykorzystywać jako całoroczne budynki mieszkalne

Obecnie projektowane domy weekendowe to budynki nowoczesne, starannie opracowane, z udogodnieniami dla użytkowników - w niczym nie przypominają domków sprzed 20-30 lat, w których kwaterowano kolonistów, szkole wycieczki czy turystów.

Lipińscy projekty domów weekendowych zachwycają różnorodnością, dzięki czemu można je z powodzeniem wkomponować w każdy krajobraz. Swój wymarzony dom znajdą zarówno zwolennicy tradycyjnej formy, którym podobają się domy z dachem dwuspadowym, a także fascynacji nowoczesności, którym rynek projektów gotowych ma do zaoferowania na wskroś nowoczesne domy, często z płaskim dachem i o bardzo śmiałej stylistyce.

projekt weekendowy Aurora lmw03 Lipińscy Domy

Bez względu na wygląd i styl, najistotniejsze jest zapewnienie wygody i komfortu mieszkańcom, którzy korzystają z domów weekendowych coraz częściej cały rok. Ważne jest więc, by dom był ciepły i mógł zostać zbudowany w każdych warunkach klimatycznych. Dlatego oprócz ogrzewania kominkowego, stosuje się także ogrzewanie akumulacyjnymi grzejnikami elektrycznymi, a coraz częściej także takie nowoczesne systemy jak panele na podczerwień, promienniki ciepła itp. Coraz łatwiej jest dostosować dom zaprojektowany jako weekendowy do mieszkania całorocznego. Z tej możliwości chętnie korzystają osoby, dla których taka inwestycja oznacza przeprowadzenie się na stałe do niewielkiego, własnego domu w górach czy nad morzem lub planują wynajmowanie takich obiektów w celach zarobkowych.