PROMOCJA
ULUBIONE

Segmenty z dwoma niezależnymi mieszkaniami

10 maja 2019

Segmenty dwumieszkaniowe to ciekawa propozycja projektów w kolekcji biura Lipińscy Domy dla deweloperów oraz inwestorów prywatnych

Można je realizować pojedynczo np. na bardzo wąskiej działce nawet o szerokości ok. 9 m czy jako tzw. plombę między już wybudowanymi szeregówkami. Pozwala to dwóm rodzinom mieszkać komfortowo i niezależnie, ale w jednym budynku. Jest to ciekawa alternatywa dla zwykłych bliźniaków idealna dla osób, które chcą zamieszkać z rodzicami czy rodzeństwem lub przyjaciółmi, ale dysponują małą działką lub niewielkim budżetem.

projekt domu szeregowego Almere dcs14 Lipińscy Domy

Wybrane segmenty można także w różnych układach łączyć w bliźniaki czy szeregówki trzy-, czterosegmentowe lub w większej liczbie. Jest to propozycja dla deweloperów, która pozwala w jednej inwestycji łączyć różne metraże mieszkań dopasowane do różnorodnych potrzeb lokalnej społeczności. Mogą to być lokale na wynajem lub segmenty w których parter jest przeznaczony na działalność usługową, a piętro jest przestrzenią mieszkalną. Segmenty można łączyć przesuwając je względem siebie lub sytuując wersję podstawową obok lustrzanego odbicia.

Dla każdego Dewelopera i Inwestora jesteśmy w stanie przygotować dokumentacje dostosowaną do konkretnej lokalizacji, działki i ukształtowania terenu. Oferujemy również korzystne oferty dla większej liczby zamawianych segmentów i udostępniamy materiały graficzne ułatwiające promocje i sprzedaż inwestycji.