PROMOCJA
ULUBIONE

Podmiejska willa – rezydencja dla wymagających

27 maja 2019

Projekty dużych domów i rezydencji to niesztampowe rozwiązania dla wyjątkowych inwestorów

Mieszkańcy rezydencji to indywidualiści, osoby o wyraźnym guście, którym zależy na tym, by ich dom był wyjątkowy i wyróżniający się na tle innych.
Projekty rezydencji to budynki w różnym stylu, od klasycznych domów po propozycje domów na wskroś nowoczesnych. Wnętrze rezydencji to duże, ustawne pomieszczenia, rozbudowane funkcjonalnie, których zadaniem jest zapewnić wygodę użytkownikom. Centrum willi stanowi na ogół duży pokój dzienny, często z podwyższonym sufitem, ogromnymi oknami, z usytuowanym centralnie bądź narożnie kominkiem, który nadaje pomieszczeniu klimatu. Duże przeszklenia sprawiają, ze pokoje są dobrze doświetlone naturalnym światłem, które pozytywnie wpływa na nastrój domowników.

projekt domu Annecy dcp360 Lipińscy Domy

Oprócz pomieszczeń o tradycyjnych funkcjach typu: kuchnia, jadalnia, sypialnie, pomieszczenia gospodarcze, w rezydencji planuje się dodatkowo pokoje kąpielowe, strefę relaksu ze spa i jaccuzi, siłownie, pokój kinowy, bilardowy czy piwniczkę z winami. Standardem staje się basen zewnętrzny lub wewnętrzny. W bryłę budynku często wpisany jest garaż na dwa lub więcej aut.
Dokumentacja projektowa opracowana jest starannie, szczegółowo, z uwzględnieniem wielu detali, co pozwala zrealizować budowę szybko i z pominięciem błędów wykonawczych.