PROMOCJA
ULUBIONE

Ostatnio dodane projekty domów na lipinscy.pl

9 maja 2019

Opracowywanie nowości projektowych to dla nas czysta przyjemność. Przeczytaj jak to robimy.

Pojawiające się tutaj nowości powstają w różnych trybach pracy architektonicznej.

Pierwszy to tworzenie przez nasze biuro zupełnie od podstaw nowych autorskich koncepcji domów odpowiadających różnym potrzebom, różnym budżetom i różnym grupom Inwestorów. Nasi architekci opracowują zupełnie nowe bryły, układy funkcjonalne i aranżacje, do których po zamówieniu wybranego domu opracowywane są branże konstrukcyjne i instalacyjne.

Inny tryb tworzenia projektu to nowa wersja istniejącego już domu naszego autorstwa, opracowywana przy uwzględnieniu zapytań dotyczących zmian przesyłanych przez osoby zainteresowane konkretnym budynkiem. Są tutaj zarówno projekty oparte o wprowadzane przez nas na życzenie zmiany dla Inwestorów, jak i takie, które tworzymy jako koncepcje wynikające z naszego doświadczenia i z najczęściej wydawanych przez nas zgód na zmiany w ramach adaptacji u lokalnego architekta.

projekt domu Tuluza VII lmb31f Lipińscy Domy

Staramy się tworzyć projekty spełniające wymagania, o których rozmawiamy z naszymi Klientami np. uwzględniające zmiany funkcjonalne, doprojektowanie garażu, dodanie sypialni, a często łączące w sobie np. cechy dwóch różnych projektów.