PROMOCJA
ULUBIONE

Nowa odsłona lubianej kostki

10 maja 2019

Projekty domów z płaskim dachem z biura projektowego Lipińscy to propozycje dla inwestorów ceniących niebanalne i odważne rozwiązania

Nasza pracownia projektowa uważnie śledzi rynek projektów gotowych i w odpowiedzi na zapotrzebowanie klientów stworzyła obszerną kolekcję Lipińscy domy z płaskim dachem. Domy te są szczególnie lubiane przez osoby, które cenią wysoką funkcjonalność budynku, gdzie dzięki barku skosów na poddaszu, można w pełni wykorzystać każdy metr przestrzeni. Dodatkowym i niezaprzeczalnym aspektem jest nowoczesny design takiego budynku, w którym wyraźnie króluje harmonia, prostota i najlepsze wzorce architektoniczne.

Większość domów z płaskim dachem posiada duże przeszklenia, dzięki czemu wnętrze jest wspaniale doświetlone przyjaznym dla mieszkańców naturalnym światłem. Nowoczesny charakter domu podkreśla się poprzez użycie naturalnych i oszczędnych w formie materiałów, takich jak: drewno, stal, aluminium, łupek, beton architektoniczny, surowy kamień, czy kamienne okładziny.

zielony dach w projekcie Belfast II dcp268a biura Lipińscy Domy

Ceniący niebanalne rozwiązania inwestorzy, zwłaszcza Ci, którzy nie dysponują zbyt dużą działką, mogą rozważyć zaprojektowanie na płaskim dachu budynku zielonego ogrodu. Jest to pomysł coraz częściej stosowany, przyjazny środowisku, bardzo efektowny, a przy tym nie tylko dający możliwość wspaniałego wypoczynku, ale przede wszystkim zwiększający wartość inwestycji.