PROMOCJA
ULUBIONE

Niskobudżetowe projekty pięknych domków

22 marca 2019

Małe domki to idealna alternatywa dla mieszkania. Kolekcja projektów na stronie Lipińscy Domy ułatwia znalezienie właściwego projektu.

projekt domu Oban lmb96 Lipińscy Domy

Domy te są stosunkowo niewielkie, więc koszty ich budowy są względnie niskie, ale zawsze projektując myślimy też o kosztach ogrzewania – zwłaszcza jeśli odbiorcami mają być młode małżeństwa lub seniorzy. Są to miejsca do życia idealne na start i na spokojną jesień. Mogą one stanowić bardzo kuszącą alternatywę dla M2 w mieście – a koszty budowy okazują się podobne do kosztów zakupu. Natomiast bezcenna zaleta domku to ogród, gdzie można uprawiać własne warzywa i owoce, zrobić grilla dla rodziny czy znajomych oraz bawić się z dziećmi.

Piętrowe budynki są projektowane na małe działki, ponieważ powierzchnia zabudowy jest mała w stosunku do powierzchni użytkowej i można w pełni wykorzystać możliwości terenu. Natomiast domy parterowe sprawdzą się na większych działkach i są idealne ze względu na brak schodów – zapewniają bezpieczeństwo dzieciom i ułatwiają komunikację osobom starszym. Jeśli chodzi o funkcje i stylistykę to każdy Inwestor z grup, którym dedykowana jest ta kolekcja znajdzie dom idealny dla siebie, ponieważ projekty są bardzo różnorodne. Są domy z garażami i bez, dachy spadziste i płaskie, domy z otwartą kuchnią lub z oddzieloną od salonu.