PROMOCJA
ULUBIONE

Mieszkaj i pracuj u siebie

4 kwietnia 2019

Zaplanuj swój biznes z projektami budynków wypoczynkowych od pracowni Lipińscy Domy. Dostosuj projekt do swoich potrzeb wspólnie z autorami.

projekt agroturystyki Orzeł dcu01 biura Lipińscy DomyObiekty te można doskonale wpasować w działkę górską, nadmorską czy położoną nad jeziorem i stworzyć sobie doskonałą bazę do prowadzenia własnej działalności, zwłaszcza, że coraz więcej osób ceni możliwość wypoczynku poza miastem i szuka przyjaznego rodzinom z dziećmi czy zwierzęciem miejsca rekreacji i wypoczynku.
Projekty pensjonatów i agroturystyki mają bardzo przemyślaną funkcjonalność, dostosowaną do profilu budynku, która zapewnia użytkownikom wygodę. Są tutaj zaplanowane osobne pokoje z własnymi łazienkami, bądź niewielkie apartamenty z sypialnią, aneksem kuchennym, łazienką i salonem. Pomyślano także o zapleczu gospodarczym, kuchennym oraz socjalnym, a także o części rekreacyjnej, która w zależności od potrzeb może zamienić się w bawialnię dla dzieci, pokój bilardowy czy bibliotekę. Standard pensjonatu podniesie z pewnością strefa SPA, z sauną, jacuzzi czy siłownią. Nie bez znaczenia jest także elegancki wygląd budynku, który w zestawieniu ze spójnie zaplanowanym otoczeniem, tworzy harmonijną, przyjazną dla oka całość.

Inwestorzy planujący zakupić projekt pensjonatu lub obiektu agroturystycznego mogą wybrać z kolekcji projektów gotowych taki budynek, który spełni ich wymagania funkcjonalne, estetyczne oraz określone budżetem założenia finansowe.