PROMOCJA
ULUBIONE

Kolekcja płytek klinkierowych MANUS

24 czerwca 2014

MANUS to kolekcja 12 wzorów płytek klinkierowych. Dostępne w szerokiej kolorystce -  od beży i kremów, poprzez odcienie czerwieni, aż po szarości i grafit. Charakterystyczne cieniowania i zróżnicowane nasycenie barw dodatkowo podkreślają unikalną strukturę lica, nawiązującą do cegieł ręcznie formowanych. Dzięki swojej dekoracyjności i oryginalności doskonale nadają się do zastosowania we wnętrzach, pozwalając na osiągnięcie zamierzonego efektu stylistycznego.


Płytki klinkierowe to doskonała alternatywa dla tradycyjnych już rozwiązań we wnętrzach, takich jak tapety czy farby. Zdobywające coraz większą popularność, są nie tylko modne, ale i praktyczne. Można je wykorzystać na całej powierzchni ściany, jej części lub też stworzyć z nich efektowny detal w salonie, holu, kuchni, a nawet w łazience.  

Płytki z kolekcji Manus wyróżniają się charakterystycznymi cieniowaniami i zróżnicowanym nasyceniem barw, co podkreśla unikalną strukturę lica, nawiązującą do cegieł ręcznie formowanych. Możemy wybierać aż z 12 wzorów w szerokiej plecie kolorystycznej, bez problemu dopasujemy więc konkretny model do charakteru wnętrza. Ułożone płytki doskonale imitują wymurowaną powierzchnię, są trwałe, odporne na uszkodzenia mechaniczne oraz działanie środków chemicznych.

Płytki klinkierowe z oferty Manus dostępne są w formacie NF (240x14x71mm) w cenie 60 zł./mkw. netto.