PROMOCJA
ULUBIONE

Klasyka na dachu – dachówka ceramiczna Rubin

6 października 2017

Zaprojektowanie budynku, w którym przyjdzie inwestorom spędzić długie lata, to wyjątkowa decyzja. Może ona zaważyć na tym, czy w domu będą czuć się komfortowo i bezpiecznie. Właśnie dlatego kluczowy jest wybór dachu, który zapewni bezpieczne schronienie i pewność jakości na długie lata. Ponadto starannie dobrane dachówki to element kluczowy, który nada budynkowi charakter i pożądany wygląd. To one decydują o tym, czy dom pozostanie niezauważony, czy wywrze doskonałe wrażenie.

Klasyka na dachu – dachówka ceramiczna Rubin

Braas w swojej ofercie prezentuje szeroki wybór dachówek ceramicznych. Wykonane z gliny zachwycają klasycznym charakterem i naturalnym pięknem. Model Rubin wyróżnia ponadczasowe piękno. Ta wyjątkowa dachówka spełni najbardziej wygórowane wymagania klientów ceniących idealną harmonię i kunszt wykonania. Regularne krzywizny nadają połaci elegancki, klasyczny rys, który doskonale wkomponuje się w wizerunek stylowej willi i przełamie minimalizm nowoczesych konstrukcji. Dodatkowo model dostępny jest aż w 13 kolorach. Uniwersalny charakter, tradycyjne piękno i harmonia wykończenia gwarantują dachówce Rubin niesłabnącą pozycję w poczcie najbardziej popularnych dachówek Braas.

Gwarancja Systemowa – spokój na lata

O bezpieczeństwie i trwałości dachu nie stanowi jedynie wysokiej jakości dachówka. Konieczne są również właściwy montaż i sprawdzone akcesoria dachowe. Właśnie dlatego Braas przygotował pierwszą na polskim rynku Gwarancję Systemową. Aby ją uzyskać, należy kupić dachówki i akcesoria Braas, a do ich montażu zatrudnić jednego z Certyfikowanych Dekarzy Braas. Dzięki temu gwarancją zostają objęte nie tylko dachówki, ale cały system dachowy, co pozwoli klientowi cieszyć się najwyższą jakością i pewnym dachem nad głową na lata.

Zdjęcia zamieszczone w informacji pochodzą z archiwum firmy Monier Braas Sp. z o.o., producenta kompletnych systemów dachowych Braas.