PROMOCJA
ULUBIONE

ISOVER powiększa ofertę low lambda

6 grudnia 2016

Super- Mata Plus jest najnowszym rozwiązaniem opracowanym przez ekspertów ISOVER, marki z ponad 20-letniem doświadczeniem na polskim rynku materiałów izolacyjnych. Super Matę Plus wyróżnia doskonały współczynnik przewodzenia ciepła – λD = 0,032 W/mK. To, obok Multimax 30, produkt z najniższą lambdą w ofercie ISOVER. 

ISOVER powiększa ofertę low lambda

Sprężysta mata w rolce wykonana z wełny mineralnej szklanej swoimi właściwościami nawiązuje do jednego z najbardziej popularnych produktów marki – Super Maty. Oba rozwiązania przeznaczone są do izolacji termicznej i akustycznej dachów skośnych oraz wszystkich typowych aplikacji, m.in.: poddaszy użytkowych i nieużytkowych, stropodachów wentylowanych, podłóg, stropów pomiędzy legarami, czy ścian działowych.
Super- Mata Plus jest nowoczesnym materiałem izolacyjnym, dopasowanym do rosnących wymagań i oczekiwań rynku. Zaplanowane na 2021 rok zmiany Warunków Technicznych jednoznacznie wyznaczają kierunek na energooszczędność. Inwestycja w materiały o najwyższych właściwościach izolacyjnych jest zatem decyzją, która w kolejnych latach będzie procentować niższymi rachunkami za ogrzewanie i chłodzenie oraz wysokim komfortem użytkowania.

Źródło: Saint-Gobain Construction Products Polska (marka ISOVER)