PROMOCJA
ULUBIONE

Innowacyjne okno do dachów płaskich DEF w wersji ColourLine!

10 grudnia 2015

Pozwala na dopasowanie koloru wykończenia okna do stylistyki istniejącego dachu. Szeroka oferta kolorów zgodnie z paletą RAL Classic.

Innowacyjne okno do dachów płaskich DEF w wersji ColourLine!

Nowatorskie okno do dachów płaskich DEF firmy FAKRO doświetla naturalnym światłem wnętrza pod płaskim dachem. Charakteryzuje się bardzo dobrymi parametrami termoizolacyjnymi - współczynnik U=0,76 W/m²K* oraz nowoczesnym wzornictwem.
Pakiet szybowy mocowany jest z wykorzystaniem nowatorskiej technologii wklejania szyb zapewniając wysoką trwałość i estetyczny wygląd.
Dzięki specjalnie zaprojektowanym kształtom profili, okno do płaskich dachów charakteryzuje się do 16% większą powierzchnią przeszklenia w stosunku do konkurencyjnych rozwiązań.
Okno może być wykonane w dowolnym rozmiarze w zakresie od 60x60 – 120x220cm. Umożliwia to wymianę istniejących naświetli, często o niestandardowych wymiarach, które nie spełniają obecnych wymagań termoizolacyjnych. DEF wyposażony jest w energooszczędny pakiet szybowy co pozwala na stosowanie go w budownictwie pasywnym.
Okno otwierane jest elektrycznie w bezprzewodowym systemie Z-Wave. Ma zamontowany czujnik deszczu, który uruchamia funkcje zamykania okna podczas opadów.
* dla okna D_F DU8 wg. EN 12567-2