PROMOCJA
ULUBIONE

Garaż przy domu czy osobno

19 marca 2019

Garaż nie musi być jedynie miejscem postojowym na samochód, ale można go uzupełnić o brakujące w domu funkcje. Więcej informacji na Lipińscy Domy

Są tutaj proste budynki z dachem płaskim, jednospadowym dachem o niewielkim kącie nachylenia, a także dachami dwuspadowymi i kopertowymi. Ze względu na metraż garaże mają od  jednego do trzech miejsc postojowych, w wielu przypadkach wyodrębniono w nich dodatkową przestrzeń gospodarczą z osobnym wejściem z zewnątrz.

projekt garażu g42 z Biura Lipińscy Domy

Projekty garaży od Lipińscy Domy

Projekty garaży można realizować jako budynki wolnostojące, ale często stylistycznie powiązane są z projektami z oferty Lipińscy Domy, co pozwala zachować spójną i harmonijną całość zabudowy. Poszczególne budynki łatwo można dostosować pod względem wyglądu do reszty zabudowań przy pomocy takich prostych zabiegów jak zmiana koloru ścian czy dachu. Prosta architektura i konstrukcja oraz zastosowanie okien, drzwi i bram garażowych o standardowych wymiarach wpływają korzystnie na niskie koszty budowy garażu. Część budynków garażowych posiada rozbudowaną funkcję o takie elementy jak: wiata, grill, pomieszczenia socjalne lub pomieszczenia mieszkalne, co pozwala z powodzeniem dostosować je do prowadzenia działalności gospodarczej. Takim projektem jest garaż G37, który łączy funkcję budynku garażowego na parterze oraz zaplecza mieszkalnego z pokojem dziennym, aneksem kuchennym, sypialnią, łazienką i garderobą na poddaszu.