PROMOCJA
ULUBIONE

Domy wielorodzinne – przyjemne dla oka i przyjazne dla kieszeni

10 czerwca 2019

Projekty domów wielorodzinnych w formie powtarzalnych segmentów to atrakcyjna propozycja dla deweloperów na kameralne i większe osiedla

projekt domu wielorodzinnego Belfort dcsw08 Lipińscy Domy

Deweloperzy muszą mieć na uwadze fakt, że klienci są coraz bardziej wymagający i oczekują lokum wygodnego, w dobrym standardzie, rozkładowego, słonecznego, z tarasem lub co najmniej dużym balkonem, a do tego w rozsądnej cenie.

Kolekcja projektów Lipińscy domy wielorodzinne uwzględnia oczekiwania zarówno inwestorów, jak i przyszłych nabywców. Wyróżnia je ładna architektura, funkcjonalność, maksymalne wykorzystanie przestrzeni użytkowej, przemyślany układ wnętrza.

Segmenty budynków w zabudowie wielorodzinnej można składać w nieduże lub większe zespoły mieszkaniowe i tak aranżować zagospodarowanie terenu, by inwestycja była atrakcyjna pod kątem sprzedaży. W każdym segmencie projektu architekci uwzględnili dwa niezależne mieszkania z osobnymi klatkami schodowymi, a pojedyncze ściany między segmentami wpływają na ograniczenie powierzchni zabudowy i co za tym idzie, pozwalają wykorzystać maksymalnie niewielkie na ogół tereny pod zabudowę wielorodzinną.

Projekty domów wielorodzinnych muszą gwarantować także opłacalność inwestycji osobom, które chcą takową zrealizować. Są to więc budynki o prostej, ale atrakcyjnej bryle i nieskomplikowanej konstrukcji. W projektach domów wielorodzinnych zastosowano tradycyjne rozwiązania, standardowe rozmiary otworów okiennych i drzwiowych, dzięki czemu koszty budowy nie są wygórowane.