PROMOCJA
ULUBIONE

Dlaczego inwestorzy kochają domy z czerwonej cegły?

27 marca 2019

Kolekcja projektów z ceramiki poryzowanej autorstwa Biura Projektowego Lipińscy to róznorodne propozycje domów dla każdego

Od wieków budowniczy doceniali takie zalety cegły, jak: jej naturalne pochodzenie, co sprzyja przyjaznemu mikroklimatowi wnętrz, łatwość w obróbce, co wpływa na szybkość i dokładność budowy, wysoki stopień wysuszenia, co zapobiega gromadzeniu się i rozwojowi pleśni, grzybów i drobnoustrojów. Ponadto istotną wartością jest wysoka paro przepuszczalność czerwonej cegły, co stanowi o komforcie użytkowanych pomieszczeń, w których podczas gorącego lata jest przyjemnie chłodno, a w czasie zimnych dni, pomieszczenia nie wychładzają się za szybko.

projekt domu Lucca lmb71 front

Projekty domów w technologii Wienerberger to nowoczesna kolekcja https://lipinscy.pl/projekty-domow-w-technologii-wienerberger. Projekty, które w niej znajdziecie, mają bardzo intuicyjne układy funkcjonalne, w zależności od typu domu dostosowane do potrzeb mieszkańców, są wygodne, ciepłe, niedrogie w budowie i użytkowaniu i mają długą żywotność. Inwestorzy mogą wybrać projekt w zależności od typu domu: parterowy, z użytkowym poddaszem, piętrowy, typu dachu: dwuspadowy, kopertowy, wielospadowy, płaski, parametrów energetycznych: dom standardowy, energooszczędny, pasywny, metrażu: dom duży, mały, rezydencja. Każdy z nich charakteryzuje się doskonałym rozplanowaniem wnętrza, elegancką bryłą o doskonałych proporcjach oraz dokładnością i rzetelnością w zakresie dokumentacji projektowej, co przekłada się na to, że dom jest łatwy w adaptacji oraz w budowie.