PROMOCJA
ULUBIONE

Dachówka kształtowa Braas z kominkiem wentylacyjnym

15 marca 2019

Wentylacja to podstawa dla bezpieczeństwa całej konstrukcji dachowej. Bardzo dobrym rozwiązaniem dla zapewnienia prawidłowej cyrkulacji powietrza są kominki wentylacyjne. Marka Braas, która znana jest z rozwiązań systemowych, wzbogaciła w tym roku asortyment o nowe dachówki kształtowe z kominkiem wentylacyjnym.

Dachówka kształtowa Braas z kominkiem wentylacyjnym

Produkt dostępny jest zarówno dla dachówek ceramicznych, jak i betonowych Braas. Zastosowanie rury przyłączeniowej o średnicy 150 mm oraz powiększonej części górnej umożliwia stosowanie tego produktu jako zakończenie systemu wentylacyjnego.

 

Braas dachówka z kominkiem wentylacyjnym 1Braas dachówka z kominkiem wentylacyjnym 2

 

Fot. Dachówka kształtowa z kominkiem wentylacyjnym.

 

Aby kominek był w pełni funkcjonalny, warto zadbać o systemowe akcesoria, które gwarantują szczelność i prawidłowy montaż. Do oferty marki Braas wprowadzony został także uniwersalny pierścień uszczelniający przejście rury przyłączeniowej przez membranę. Produkt wykonany jest z plastiku połączonego z kołnierzem z EPDM. Dzięki naciętym średnicom, pierścień można stosować nie tylko do rur o średnicy DN150, lecz także do rur o średnicach DN100, DN125 oraz DN180. Jakość, parametry techniczne i estetyka wykończenia sprawia, że model zdecydowanie wyróżnia się na polskim rynku. Nowe dachówki kształtowe z kominkiem wentylacyjnym objęte są 30-letnią gwarancją produktową Braas.

Dobra izolacja pozwala zaoszczędzić energię w sezonie grzewczym, a odprowadzanie pary wodnej minimalizuje ryzyko rozwoju grzybów i pleśni pod połacią dachową. Aby mieć pewność, że wentylacja dachu jest najbardziej optymalna, warto zamontować sprawdzone produkty wysokiej jakości.

Cennik zawierający pełną ofertę produktów marki Braas dostępny jest na stronie: www.monier.pl/fileadmin/bu-files/pl/produkty/braas/Monier_Braas_cennik.pdf

Zamieszczone w artykule zdjęcia pochodzą z archiwum firmy Monier Braas