PROMOCJA
ULUBIONE

Dach z Gwarancją Systemową Braas

3 lipca 2019

Budowa domu może być wspaniałą przygodą, ale też dużym wyzwaniem. Przy wyborze produktów, które mają służyć przez lata, warto zwracać uwagę na dostępne gwarancje, które zabezpieczają przed ponoszeniem dodatkowych kosztów w przyszłości. Marka Braas proponuje swoim klientom piętnastoletnią gwarancję systemową, która obejmuje cały system dachowy. Jakie zalety posiada to rozwiązanie i w jaki sposób można z niego skorzystać?

Dach z Gwarancją Systemową Braas

System dachowy na wiele lat

Dach to zdecydowanie więcej niż tylko dachówka. Składają się na niego elementy i detale pokrycia dachowego, które są ze sobą w pełni kompatybilne i tworzą spójną całość pod względem estetycznym i funkcjonalnym. Marka Braas oferuje swoim klientom Gwarancję Systemową, która zapewnia funkcjonalność nie tylko pojedynczych produktów, ale całego Systemu Dachowego Braas przez 15 lat.

To pierwsze tak kompleksowe rozwiązanie na polskim rynku

Gwarancja Systemowa Braas obejmuje cały system dachowy – dachówki oraz oryginalne akcesoria dachowe Braas takie jak np.: membrany wysokoparoprzepuszczalne, produkty do wentylacji okapu i kalenicy, taśmy i listwy uszczelniające, systemy komunikacji dachowej oraz zabezpieczeń przeciwśnieżnych, kosze dachowe, klamry do mocowania dachówek, czy wsporniki do montażu łat kalenicowych. Oznacza to, że przez okres 15 lat, w przypadku pojawienia się wadliwych produktów, Braas je wymienia, pokrywa koszty transportu i koszty prac dekarskich związanych z tą wymianą.

Jak skorzystać z Gwarancji Systemowej Braas?

Wystarczy wybrać dachówki Braas wraz z oryginalnymi akcesoriami objętymi Gwarancją Systemową oraz skorzystać z usług Certyfikowanego Dekarza Braas. Dekarz pomoże w wypełnieniu wniosku gwarancyjnego i doradzi w kwestii elementów, które powinny być zamontowane na dachu. Ten wybór jest inwestycją w bezpieczną, spokojną przyszłość na wiele lat.

Więcej informacji na stronie: http://gwarancjasystemowa.pl/