Projekty na miarę naszych czasów


 

Nasi architekci odpowiedzą na twoje pytania

  • 71 354 59 49
  • oraz:
  • 883 909 409
  • PON-PT 8:30-16:30
  • biuro@­lipinscy.pl
  • kontakt
 

Pomysły na nowoczesne domy

19 marca 2019

Biuro Lipińscy projekty domów nowoczesnych projektuje z najwyższą starannością o każdy detal. Staramy się łączyć piękne z zewnątrz budynki, ze znakomicie rozplanowanymi pomieszczeniami. Analizujemy potrzeby mieszkańców, starając się wykorzystać całą dostępną przestrzeń.

projekt Carrara dcp332b Lipińscy Domy

Nowoczesne wnętrza


Nowoczesne wnętrza muszą być jasne, pełne światła słonecznego. Osiągamy to w naszych projektach stosując duże przeszklenia ścienne, różnego typu okna połaciowe, a także świetliki sufitowe i tunelowe. Naturalne światło pozwala na uprawę tak bardzo popularnych obecnie roślin doniczkowych, które sprawiają, że wnętrze jest przytulne lub może zmienić się w miejską dżunglę. We współczesnym budownictwie mieszkaniowym bardzo popularne są również wysokie kondygnacje z antresolami gdzie można eksponować dekoracyjne modernistyczne żyrandole, zastosować widoczną więźbę dachową i łączyć stylistykę skandynawską z loftową. Często stosuje się surowy beton czy wykończenia ścian o różnych fakturach, ale także stosowanie naturalnego drewna. Modne są mocne kolory ścian i mebli. Wszystkie te trendy wnętrzarskie znakomicie współgrają z projektowanymi przez nas nowoczesnymi bryłami i elewacjami domów jednorodzinnych.

Spójna stylistyka nowoczesnych brył i wnętrz

 
Pozwala to na stworzenie harmonijnej przestrzeni, która odpowiada stylowi życia mieszkańców. Bardzo istotnym elementem nowoczesnych domów jednorodzinnych, stanowiącym kolosalną przewagę nad mieszkaniami, jest również otwarcie na otaczającą dom naturę. Projektujemy tarasy z dużymi oknami, często zadaszone pergolami, a w domach piętrowych również balkony i tarasy np. nad garażami. Dzięki temu zyskujemy doskonałe miejsce do spędzania wspólnie czasu na świeżym powietrzu.