Projekty pensjonatów i agroturystyki idealne na inwestycje


 

Nasi architekci odpowiedzą na twoje pytania

  • 71 354 59 49
  • oraz:
  • 883 909 409
  • PON-PT 8:30-16:30
  • biuro@­lipinscy.pl
  • kontakt
 

Mieszkaj i pracuj u siebie

4 kwietnia 2019

Jeśli marzy Ci się prowadzenie własnego biznesu powiązanego z prowadzeniem pensjonatu lub obiektu agroturystycznego, rozważ zakup projektu, który pozwoli połączyć funkcję biznesową z funkcją mieszkalną. Doskonale nadają się do tego projekty pensjonatów i agroturystyki, które mamy w ofercie biura Lipińscy Domy zebrane w kolekcji https://lipinscy.pl/projekty-pensjonatow-agroturystyki

projekt agroturystyki Orzeł dcu01 biura Lipińscy DomyObiekty te można doskonale wpasować w działkę górską, nadmorską czy położoną nad jeziorem i stworzyć sobie doskonałą bazę do prowadzenia własnej działalności, zwłaszcza, że coraz więcej osób ceni możliwość wypoczynku poza miastem i szuka przyjaznego rodzinom z dziećmi czy zwierzęciem miejsca rekreacji i wypoczynku.
Projekty pensjonatów i agroturystyki mają bardzo przemyślaną funkcjonalność, dostosowaną do profilu budynku, która zapewnia użytkownikom wygodę. Są tutaj zaplanowane osobne pokoje z własnymi łazienkami, bądź niewielkie apartamenty z sypialnią, aneksem kuchennym, łazienką i salonem. Pomyślano także o zapleczu gospodarczym, kuchennym oraz socjalnym, a także o części rekreacyjnej, która w zależności od potrzeb może zamienić się w bawialnię dla dzieci, pokój bilardowy czy bibliotekę. Standard pensjonatu podniesie z pewnością strefa SPA, z sauną, jacuzzi czy siłownią. Nie bez znaczenia jest także elegancki wygląd budynku, który w zestawieniu ze spójnie zaplanowanym otoczeniem, tworzy harmonijną, przyjazną dla oka całość.

Inwestorzy planujący zakupić projekt pensjonatu lub obiektu agroturystycznego mogą wybrać z kolekcji projektów gotowych taki budynek, który spełni ich wymagania funkcjonalne, estetyczne oraz określone budżetem założenia finansowe.