Oferta gotowych projektów warsztatów samochodowych


 

Nasi architekci odpowiedzą na twoje pytania

  • 71 354 59 49
  • oraz:
  • 883 909 409
  • PON-PT 8:30-16:30
  • biuro@­lipinscy.pl
  • kontakt
 

Mały warsztat czy duży salon samochodowy - pomysł na biznes

9 maja 2019

Projekty warsztatów samochodowych to kolekcja budynków, które mają zaprojektowane gotowe rozwiązania , dzięki czemu inwestor szybko może taki projekt dostosować do swoich potrzeb i rozpocząć działalność biznesową. Nie bez znaczenia jest też fakt, że projekty gotowe warsztatów samochodowych są atrakcyjne cenowo, ponieważ opracowanie projektu o takiej funkcjonalności na indywidualne zamówienie wiąże się z wielokrotnie wyższą ceną.

Projekty warsztatów samochodowych mają różne metraże i różną funkcjonalność. Są to budynki, przy projektowaniu których zadbano o wysoką ich funkcjonalność, zatem oprócz części warsztatowej znajduje się także część biurowa, socjalna oraz zaplecze gospodarcze. Inwestorzy, którzy kupują i realizują projekt warsztatu według opracowanej przez biuro architektoniczne gotowej koncepcji, prowadzą w nim różnorodną działalność związaną z branżą motoryzacyjną: warsztat, wulkanizację, tunning, przeglądy samochodowe. Takie obiekty z powodzeniem można wykorzystać do obsługi własnej floty samochodowej w przypadku firm transportowych, logistycznych czy taksówkarskich.

projekt garażu na warsztat samochodowy G37 Lipińscy Domy

Lipińscy projekty warsztatów samochodowych to budynki o różnej architekturze, dzięki czemu można je łatwo dostosować do sąsiadującej zabudowy. Mają powierzchnię od niecałych stu metrów do nawet czterystu. Te mniejsze mogą być dopełnieniem zabudowy przy budynku mieszkalnym i dzięki temu swój biznes można prowadzić blisko miejsca zamieszkania. Natomiast większe obiekty mają często wydzieloną część ekspozycyjną, co pozwala zaadaptować je na w pełni funkcjonalny salon samochodowy. Pomysł taki często stosuje się w luksusowych komisach samochodowych.