Projekty niewielkich domów wypoczynkowych od Lipińskich


 

Nasi architekci odpowiedzą na twoje pytania

  • 71 354 59 49
  • oraz:
  • 883 909 409
  • PON-PT 8:30-16:30
  • biuro@­lipinscy.pl
  • kontakt
 

Małe i tanie domki letniskowe

10 maja 2019

Morze, góry czy Mazury, a może ciepłe kraje – każdy ma swoje ulubione miejsce wypoczynku. Często podróżujemy za granicę i zapominamy, jak piękny jest nasz kraj. Jednakże coraz większa grupa Inwestorów docenia uroki wypoczynku w Polsce i decyduje się na budowę domów letniskowych.

Mamy grupę takich domów dostępną na stronie lipinscy.pl/projekty-domow-weekendowych.

projekt weekendowego domu Ibiza lmw15 biura Lipińscy Domy

Są to projekty o niewielkiej powierzchni, bardzo tanie w realizacji, które można budować na działkach, gdzie nie jest dopuszczona budowa domów przeznaczonych do zamieszkania całorocznego. Każdy z nich jest w stanie w pełni zaspokoić potrzeby mieszkańców podczas letniego wypoczynku, a w razie konieczności można wyposażyć domy w ogrzewanie, tak aby komfortowo służyły wypoczynkowi również w bardziej kapryśne pogodowo okresy roku. Projekty te często posiadają zadaszone tarasy idealne do spędzania czasu na powietrzu. Mamy tu różne geometrie dachów pasujące zarówno na działki górskie, jak i na te zlokalizowane w północnej części kraju. Niektóre projekty mają dodatkową część sypialnianą na piętrze lub na antresoli.

Domy letniskowe są świetnym rozwiązaniem dla tych, którzy chcą mieszkać w mieście, ale jednocześnie mieć własne, prywatne miejsce do którego mogą uciec od miejskiego zgiełku. Możemy również w wybranych przypadkach przygotować dokumentację w wersji całorocznej, uzupełniając ją o ogrzewanie, charakterystykę energetyczną, nagrzewnicę nad drzwiami wejściowymi oraz dostosowując parametry zapotrzebowania energetycznego.