Wygodny dom parterowy


 

Nasi architekci odpowiedzą na twoje pytania

  • 71 354 59 49
  • oraz:
  • 883 909 409
  • PON-PT 8:30-16:30
  • biuro@­lipinscy.pl
  • kontakt
 

Funkcjonalna parterówka to dobry pomysł na wygodny dom

9 maja 2019

Jeśli szukasz wygodnego domu, w którym na jednej kondygnacji zaprojektowano wszystkie pomieszczenia, rozważ budowę domu parterowego z kolekcji Lipińscy projekty parterowe.

W naturalny sposób wyeliminowano tu takie elementy jak schody i skosy, co podnosi komfort użytkowania budynku. Jest to szczególnie ważne dla osób starszych, niepełnosprawnych lub ograniczonych ruchowo.
W domu parterowym w łatwy sposób można zaaranżować podział wnętrza w taki sposób, by było przestronne, pozbawione barier architektonicznych, o wymiarach pozwalających na pełny dostęp do każdego z pomieszczeń.
Dom parterowy wymaga większej działki niż domy z poddaszem użytkowym czy piętrowe, ale jeśli marzysz o niewielkiej parterówce – zmieści się ona także na niezbyt obszernym terenie.

projekt domu Rijeka II lmb13a Lipińscy Domy

Projekty domów parterowych dostępne na rynku projektów gotowych zaskakują swoją różnorodnością w zakresie funkcjonalności, wielkości, usytuowania względem stron świata, wyglądu, zastosowanych technologii i rozwiązań materiałowych.
Każdy z inwestorów bez wątpienia znajdzie wśród projektów porterówek swój wymarzony dom. Jest to prostsze o tyle, że do projektów katalogowych można wprowadzać szereg zmian, które dostosowują je do potrzeb przyszłych mieszkańców. Bez problemu więc zmienisz rozmiary czy usytuowanie okien i drzwi, funkcjonalność czy kąt nachylenia dachu. Pomoże Ci w tym autor wybranego projektu lub lokalny architekt z twojego terenu, który zajmuje się także adaptacją wybranego domu do działki, zrobi zagospodarowanie terenu, a często przeprowadzi formalności urzędowe i podejmie się nadzoru inwestorskiego.