Szeregówki idealne na inwestycję


 

Nasi architekci odpowiedzą na twoje pytania

  • 71 354 59 49
  • oraz:
  • 883 909 409
  • PON-PT 8:30-16:30
  • biuro@­lipinscy.pl
  • kontakt
 

Zabudowa szeregowa nie musi być nudna

20 marca 2019

Coraz większe grono inwestorów decyduje się na wbudowanie domów i ich sprzedaż, upatrując w tym dobrego pomysłu na biznes. Wychodząc naprzeciw zapotrzebowaniu rynku na funkcjonalne szeregówki, opracowaliśmy kolekcję pod hasłem projekty domów do zabudowy szeregowej. 

Zebrane w kolekcji https://lipinscy.pl/projekty-domow-w-zabudowie-szeregowej projekty charakteryzują się dużą funkcjonalnością przy niewielkiej szerokości pojedynczego segmentu, można je składać w dowolny sposób, bez problemu komponując mniejsze czy duże osiedla mieszkaniowe.

projekt szeregowy Tilburg dcs22 Lipińscy Domy

Segmenty dwumieszkaniowe

Część z zaprojektowanych domów do zabudowy szeregowej posiada dwa wydzielone mieszkania, z zupełnie niezależnymi klatkami schodowymi. Pierwsze jest na parterze i ma dostęp do ogrodu, drugie znajduje się na kolejnej kondygnacji lub poddaszu użytkowym i przynależy do niego balkon lub taras. Często drugie mieszkanie ma jeszcze dodatkową przestrzeń, nazywaną jako studio, którą z powodzeniem można zagospodarować jako gabinet, część rekreacyjną lub zaciszną sypialnię. Segmenty do zabudowy szeregowej, które mają zaprojektowane jedno mieszkanie, mają także wkomponowany w bryłę budynku garaż. Posiadanie garażu docenią z pewnością Klienci, którzy szukają domu z możliwością zlokalizowania go na niewielkiej działce, gdzie z pewnością z braku miejsc pojawiają się trudności z parkowaniem. Domy do zabudowy szeregowej mają różną stylistykę i każdy z inwestorów znajdzie coś dla siebie, w zależności od tego, czy gustuje w budynkach o bardziej tradycyjnym wyglądzie, czy  ceni nowoczesny design.