Biuro Projektowe Lipińscy Domy - Gotowe Projekty Domów Jednorodzinnych i Energooszczędnych


Pomóżmy wspólnie małym pacjentom wrocławskiej kliniki onkologii dziecięcej

Nasi architekci odpowiedzą na twoje pytania

  • 71 354 59 49
  • oraz:
  • 883 909 409

Domy gotowe - Domy Gotowe nr 2(23)2018 Zamów

Domy Gotowe nr 2(23)2018

Cena:

7,90 zł

Jak wybudować dom w 90 dni?
Dołącz do nas na FB
Dlaczego projekt od Lipińskich?
Jak zamówić projekt?
Nasi Przedstawiciele na terenie kraju
Oferta dla deweloperów
O projektach
Projekt indywidualny od Lipińskich
Projekty domów wolnostojących
Projekty domów szeregowych

SŁOWO WSTĘPNE

Drodzy Poszukiwacze Wymarzonego Domu!


Zima to pora roku, która najmniej kojarzy się z sezonem budowlanym. Jest to jednak najlepszy czas na rozpoczęcie przygotowań do budowy domu!

Wybór właściwego projektu jest najważniejszym etapem decydującym o całej inwestycji. Dlatego właśnie przygotowaliśmy ten katalog, który ma Wam ułatwić dokonanie najtrafniejszego wyboru.

W katalogu prezentujemy projekty niewielkich domów, od 53 do 148m2, szybkich i łatwych w realizacji, o niskich koszach budowy i użytkowania. Projekty są różnorodne stylistycznie: nowoczesne i tradycyjne, spokojne i wyróżniające się. Jest to kolekcja najchętniej wybieranych projektów, cieszących się dużą popularnością wśród Inwestorów. Dodatkowo prezentujemy kilka naszych najświeższych, niepublikowanych dotychczas nowości. Jesteśmy z nich bardzo dumni! Do wielu z nich prezentujemy też aranżacje wnętrz. Zobaczcie sami!

Każdy projekt może być dostosowany do Waszych potrzeb, a jeśli jesteście zainteresowani projektem indywidualnym, czekamy na kontakt! Wspólnie przygotujemy od podstaw projekt, który będzie odpowiadał Waszym wymaganiom. Prowadząc rodzinną firmę architektoniczną wiemy, jak ważne jest, aby projekt spełnił wszystkie oczekiwania, a dom wybudowany na jego podstawie był bezpieczny, wygodny i ciepły. Możecie liczyć na naszą pomoc w doborze komfortowych i energooszczędnych rozwiązań, które pozwolą w pełni cieszyć się wymarzonym domem.

Nasza propozycja dotyczy również inwestycji deweloperskich, szczególnie na tereny pod zabudowę szeregową. Znajdziecie tu szeroki wybór ekonomicznych segmentów, dopasowanych do aktualnych trendów, uwzględniających różne szerokości działek, zróżnicowane wielkości mieszkań i optymalne układy funkcjonalne.

Zapraszamy do współpracy!
Monika Lipińska z Zespołem