Zakup gotowego projektu budynku usługowego – czy to dobry pomysł?


 

Nasi architekci odpowiedzą na twoje pytania

  • 71 354 59 49
  • oraz:
  • 883 909 409
  • PON-PT 8:30-16:30
  • biuro@­lipinscy.pl
  • kontakt
 

Wybór projektu katalogowego restauracji coraz popularniejszy wśród inwestorów

21 maja 2019

Projekty restauracji, domów weselnych to często poszukiwana przez potencjalnych inwestorów kategoria projektów katalogowych. Oferta biura Lipińscy Domy, obejmująca projekty restauracji i domów weselnych jest atrakcyjna zarówno pod względem ceny, jaką trzeba zapłacić za taką dokumentację, jak również dlatego, że projekty opracowane są rzetelnie, są dokładne i szczegółowe.

Projekty Lipińscy - restauracje, domy weselne różnią się zarówno pod względem wizualnym, jak i rozplanowania pomieszczeń. Nad układem funkcjonalnym pracują architekci o dużym doświadczeniu, mający wiedzę z zakresu przepisów, wymagań technicznych dotyczących tego typu projektów. Kupując projekt restauracji lub obiektu weselnego w naszej pracowni, zarówno architekt adaptujący go do warunków lokalnych, jak i ekipy budowlane mają proste zadanie, gdyż dokumentacja jest kompleksowa i szczegółowa.

projekt budynku usługowego Jastrząb dcu03 Lipińscy Domy

Osoby planujące otworzenie działalności usługowej w zakresie organizacji imprez rodzinnych, okolicznościowych, szkoleń lub chcące prowadzić restaurację, z pewnością planują koszty z tym związane. Taka kalkulacja potrzeba jest również do uzyskania kredytu bankowego. Dzięki możliwości zamówienia kosztorysu do projektów z naszej kolekcji, można zaplanować koszty budowy i pilnować budżetu.

Projekty usługowe tego typu najczęściej sytuowane są w atrakcyjnej lokalizacji, tworząc z innymi budynkami zespoły zabudowy. Z powodu różnej stylistyki projektowanych w biurze Lipińscy Domy projektów restauracji i domów weselnych, z powodzeniem można je wpasować w różne krajobrazowo tereny, tworząc spójne i harmonijne kompleksy.