Zamień hobby na biznes i wybuduj przydomowy warsztat


 

Nasi architekci odpowiedzą na twoje pytania

  • 71 354 59 49
  • oraz:
  • 883 909 409
  • PON-PT 8:30-16:30
  • biuro@­lipinscy.pl
  • kontakt
 

Warsztat samochodowy –pomysł na swój biznes blisko domu

25 marca 2019

Wielu Inwestorów prowadzi własną działalność gospodarczą, czasem jest to przydomowy gabinet kosmetyczny, fryzjerski, często biuro księgowe lub po prostu pracuje zdalnie z domu. W kategorii https://lipinscy.pl/projekty-warsztatow-samochodowych znajdują się budynki, które z powodzeniem można wykorzystać na działalność biznesową o różnym zakresie, związanym z szeroko pojętą branżą motoryzacyjną.

Z gotowego projektu warsztatu samochodowego możesz skorzystać gdy planujesz prowadzić standardowy warsztat samochodowy, warsztat wulkanizacyjny, firmę transportową i potrzebujesz zaplecza warsztatowo biurowego.Opracowane przez Lipińscy Domy Biuro Projektowe dokumentacje warsztatów samochodowych mają różny metraż i różnorodnie zaplanowaną część gospodarczą. W niektórych z nich (np. projekt garażu G37) przewidziano także zaplecze mieszkalne, które z powodzeniem może stanowić także część handlową lub usługową.
Z projektu przydomowego warsztatu z chęcią skorzystają zapewne inwestorzy, którzy majsterkują hobbistycznie i tylko dla własnych potrzeb. Można wtedy wybudować niewielki warsztat samochodowy, z kanałem naprawczym i podnośnikiem i samodzielnie naprawiać samochody i sprzęt domowy typu kosiarki do trawy, rowery. Tak jak każda gospodyni doceni posiadanie podręcznej spiżarni w domu, tak każdy pan domu ucieszy się z takiego miejsca tylko dla siebie. Budynki warsztatowe o bardziej rozbudowanej funkcji i większym metrażu, z powodzeniem mogą stać się punktem wyjścia dla stworzenia większej lub mniejszej infrastruktury, obsługującej firmy w zakresie przeglądów i napraw floty samochodowej, w zakresie transportowym czy logistycznym.