Nowości – najbardziej aktualne trendy, najlepsze projekty


 

Nasi architekci odpowiedzą na twoje pytania

  • 71 354 59 49
  • oraz:
  • 883 909 409
  • PON-PT 8:30-16:30
  • biuro@­lipinscy.pl
  • kontakt
 

Szukasz domu dla siebie – sprawdź, co mamy w nowościach

3 kwietnia 2019

Zmieniające się trendy i upodobania inwestorów dotyczą także katalogowych projektów domów. W kolekcji https://lipinscy.pl/projekty-nowosci publikujemy zarówno nasze najnowsze propozycje domów, jak i modyfikacje tych najbardziej lubianych i najczęściej kupowanych projektów.

Są tutaj domy o różnym metrażu i funkcjonalności, przeznaczone do budowy w różnym budżecie. Zarówno miłośnicy nowoczesnego rysu, jak i zwolennicy bardziej wyważonej, spokojnej architektury, znajdą projekt odpowiedni dla potrzeb swoich i swojej rodziny, w zależności od tego, czy preferują dom parterowy, z użytkowym poddaszem, z dachem płaskim, dwuspadowym, czy kopertowym. Projektując nowe domy nie tylko bierzemy pod uwagę sugestie naszych klientów, ale uważnie obserwujemy rynek pod kątem zmieniających się trendów i kierunków, rozwiązań i możliwości.

projekt domu nowoczesnego Vitrac II dcb131a z Biura Lipińscy Domy

W pracy projektowej uwzględniamy nowoczesne technologie, szukając kompromisu pomiędzy oczekiwaniami klientów, a rozsądnym kosztem budowy. Zależy nam, by nasze projekty były czytelne, dokładne, rzetelne, łatwe w adaptacji i na etapie wykonawczym. Chcemy, by nasi Klienci mieszkali w domach ciepłych, oszczędnych w eksploatacji, wygodnych, dostosowanych do swoich wymagań i ładnych. Zdajemy sobie sprawę, że budowa domu to ogromne przedsięwzięcie finansowo-organizacyjne, dlatego tak ważny jest wybór najlepszego projektu.

W kategorii projekty Nowości prezentujemy najbardziej aktualne propozycje, wszystkie z nich są dostosowane do bieżących wymagań pod względem przepisów i warunków technicznych. Dzięki temu Twój wymarzony dom będzie wygodny i bezpieczny.