Koszt budowy domu zależy od wyboru dobrego projektu domu


Promocja rabat 200 zł na projekty małe i tanie w budowieKalendarz na 2019 rok gratis do każdego projektu

Nasi architekci odpowiedzą na twoje pytania

  • 71 354 59 49
  • oraz:
  • 883 909 409
 

Znajdziesz tu kolekcję artykułów, która przybliży Ci konieczne formalności i niezbędne czynności przed przystąpieniem do inwestycji, jaką jest budowa domu. Dowiesz się jak uniknąć najczęstszych błędów przy wyborze projektu, na co należy zwrócić uwagę kupując działkę budowlaną, jak zaplanować wydatki, na czym można oszczędzić budując dom. Podpowiemy z jakich materiałów najlepiej budować oraz jakie rozwiązania będą niezbędne, a które uprzyjemnią Ci życie. Skorzystaj z naszej wiedzy i ponad 25-letniego doświadczenia.

Skutki zmian w projektach w zakresie ocieplenia

Skutki zmian w projektach w zakresie ocieplenia

2 sierpnia 2018

Inwestorze przemyśl dokładnie każdą swoją decyzję o zmianie projektu– może ona niekorzystnie wpłynąć na ostateczny efekt.

Kiedy kupujemy samochód, wybieramy jego kolor i różne dodatki np. kamerę cofania. Jednak nie zmieniamy ilości lusterek bocznych albo nie rezygnujemy z pasów bezpieczeństwa na tylnych siedzeniach. Po prostu wiemy, że osoby, które zaprojektowały nasz wymarzony samochód pomyślały o wszystkich szczegółach, aby zapewnić nam komfort i bezpieczeństwo – ufamy im. W przypadku domu powinno być podobnie. Przykładowo – odpowiednia ilość i rodzaj okien zapewni nam komfortową ilość światła dziennego, zaś takie a nie inne nachylenie dachu zapewni naszemu domowi odpowiednie proporcje.

Więcej >>>
Ile kosztuje budowa domu w 2018 roku

Ile kosztuje budowa domu w 2018 roku

Koszt budowy domu przeraża wielu przyszłych inwestorów myślących o nowym lokum. Oczywiście najbardziej komfortowa jest sytuacja, gdy już posiadamy działkę budowlaną, bo jej zakup może stanowić wysoki koszt w skali całego procesu budowy domu. Tylko rzetelnie przeprowadzona kalkulacja, ile musimy mieć pieniędzy, by zrealizować budowę, pomoże w podjęciu tej ważnej, życiowej decyzji. Rozsądne podejście do tematu pozwoli na wybudowanie prostego,  wygodnego domu, stanowiącego zdecydowanie wygodniejsze lokum niż mieszkanie w bloku, a często o kosztach budowy takich samych lub nawet niższych, jak wspomniane mieszkanie.  

Więcej >>>