ULUBIONE

Projekt domu

Garaż 19,70m²

Murator GC49

 

Karta projektu Podziel się:

Opis projektu

Garaż wolnostojący, jednostanowiskowy.

Parter 19,72m2

Garaż rzut Parter

19,72m2

1.2 Garaż 19,72m2
1.2 Garaż 19,72m2

Elewacje

Technologia projektu

Fundamenty - tradycyjne

Ściany zewnętrzne - Bloczek silikatowy 18 cm + styropian 15 cm

Strop - drewniany

Dach - tradycyjna więźba ciesielska

WENTYLACJA - grawitacyjna

Na etapie adaptacji projektu istnieje możliwość zamiany materiałów na inne o podobnych właściwościach i parametrach technicznych. Pamiętaj! Projekt stanowi spójną całość i zmiana rozwiązań może wpłynąć na jego właściwości wytrzymałościowe i cieplne.

Dowiedz się więcej  

Zmiany do projektu

Projekt domu Garaż

Każdy projekt z naszej kolekcji można dostosować do własnych potrzeb i warunków zabudowy. Zmiany w projekcie możemy wykonać w naszym biurze na zlecenie, wówczas kupujesz już zmienioną dokumentację. Projekt z wprowadzonymi zmianami może zostać włączony do kolekcji jako projekt katalogowy. Możesz też zlecić wprowadzenie przeróbek lokalnemu projektantowi w ramach adaptacji projektu do działki, wówczas kupujesz projekt gotowy, a my dołączamy do niego bezpłatnie zgodę na wprowadzenie zmian we własnym zakresie. Najczęściej wprowadzane są zmiany funkcjonalne, ale możliwe są również modyfikacje bryły domu i poszczególnych jego elementów. Zapraszamy do skorzystania z naszych usług - wycenimy bezpłatnie zmiany, a Ty wybierzesz najkorzystniejszą dla siebie ofertę.

Opinie (1)

08.02.2011

Tomasz

Bardzo fajny projekt garażu. Nie wiedziałem, do tej pory czy chcę garaż w domu czy też nie. Ale jeśli mój garaż miałby wyglądać tak jak na tym projekcie, to jestem za :)

Skomentuj

Ostatnio oglądane