ULUBIONE

RG System

Budowa to wielkie wyzwanie dla kogoś, kto robi to pierwszy raz, dlatego staramy się jak najmniej angażować Inwestora, by budowa przebiegała bez stresu i niemiłych niespodzianek. RG SYSTEM jest Inwestorem Zastępczym i Generalnym Wykonawcą  specjalizującym się w inwestycjach "pod klucz".
Zapraszamy Państwa do korzystania z naszych usług. Nasi konsultanci są do Państwa dyspozycji, chętnie doradzą i pomogą.

RG System LOGO

Inwestor Zastępczy

RG SYSTEM oferuje Państwu usługi w zakresie: - konsultacje na etapie projektowania - reprezentowanie Klienta w urzędach w celu uzyskania pozwolenia na budowę - wskazanie wykonawcy, weryfikacja warunków i terminów wykonania usługi - określenie indywidualnych warunków zakupowych na materiały i usługi budowlane ze wskazaniem miejsca zakupu - sprawdzanie dokumentów rozliczeniowych pod względem merytorycznym i rachunkowym - koordynacja budowy połączona z nadzorem budowlanym w osobie Inspektora Nadzoru

O FIRMIE

RG System Image

Firma RG SYSTEM jest prywatną firmą działającą na rynku polskim od 2001 roku. Koordynujemy wszelkie usługi budowlane począwszy od stanu surowego poprzez roboty wykończeniowe, na zagospodarowaniu terenu skończywszy. Gwarantujemy terminową realizację, wysoką jakość robót i usług oraz konkurencyjne ceny. We wszystkich branżach oferujemy nowoczesne rozwiązania i technologie. 

Dlaczego warto budować z Inwestorem Zastępczym

  • korzystasz z naszego doświadczenia
  • masz pewność ,że działamy w Twoim interesie
  • oszczędzasz czas i pieniądze
  • zyskujesz bezpieczny proces inwestycji
  • wiesz ile wydajesz i za co dokładnie płacisz

Zapraszamy do kontaktu:

RG SYSTEM budujemy z wyobraźnią
Tel.  +48 775 462 044

Kom. +48 692 806 019

Zapytania ofertowe  e-mail: rg@rgsystem.pl
Sprawy inne e-mail: biuro@rgsystem.pl